Prematur !!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Pe mine m-au lasat de la Cuza voda sa plec cu fata acasa cand avea 1970g. important e sa vada ei ca fata ebine si in constant in greutate. Sanatate multa!

Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Am intrat sa vad ce mai faceti si va doresc din tot sufletul sa fiti acasa de Craciun .

Melania (14.01.2005) si mama Carmen


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Am depasit 1500g . Tot inainte vrednici pionieri.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davia spune:

Foarte bine!! nici nu stii cat ma bucur sa aud ca lucrurile merg din ce in ce mai bine . Bravo Sara .....aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Forte bine ,Sara!Tine-o tot asa!La cat mai multe kg.de la Andrei pt Sara.ne rugam pt voi.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Bravo Sara ! pupam micuta "balerina" din incubator !

miti, mamica de 20 iunie 2006
http://photos.yahoo.com/magdalena_voinescu
http://www.dropshots.com/mitilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ildikodrujit spune:

Ce mai face Sara? Dar Aura? Ce noutati mai sunt?
Asteptam vesti bune despre printesa.
Pusici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Doamne, cat ma bucur sa aud vesti bune despre Sara! Sa-i dea DD multa sanatate si putere si sa petreceti Craciunul acasa cu totii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

asteptam vesti despre sara si aura. pentru ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

Dragele si dragii mei, am fost sambata la Iasi si pentru prima oara am vazut-o pe Sara, doar cu un pampers pe ea, drept e ca pampersul e marim. cea mai mica, insa era mai mare decat ea ( cumva ). Dormea... m-a tratat cu " ...ce mai vrei si tu ... ??!! ", dadea din picioruse, se intindea ... e un miracol fetitza asta... Imi spunea Aura , ca isi mananca pumnishorii, cand ii este foame, ca este o "fomista" ... Din pacate cu laptele Aurei sunt ceva probleme , nu prea are. Aura este bine, cat de bine poate sa-ti fie, cand esti in spital, se straduie, insa acolo, din nefericire se intampla si nenorociri, iar ea este o inimoasa, poate prea sufletista, se lasa rapusa de orice tragedie aude sau exista pe langa ea. Am fost la o pizza si plangea pentru o mamica a carui copilash prematur nu a rezistat ( 0.380 Kg - parca asa mi-a zis Aura )... Am incercat sa o invatz sa "evite" pe cat posibil, sa se implice atat de mult, pentru ca fatza de cum imi vorbise la tel. dimineatza , parca am gasit-o ceva mai demoralizata. Sper personal si din tot sufletul meu , ca Sara sa fie bine, sa nu mai apara probleme, sa se rezolve cele existente si sa le vad acasa ( cred ca m-a ajuns oboseala si pe mine, ma simt coplesita, ma cam lasa nervii si pe mine ). Am filmat-o cu tel. , dar ca un facut s-a intamplat ceva si nu pot sa descarc filmuletzul si foto, cica e ceva cu programul de pe CD al tel. Sper sa o rez. si sa va postez "obraznicatura " bruneta - Aura zice , ca e "neagra", iar eu va arat in filmuletz , ce "blonzi" sunt parintii

Va sarut pe toti ! Nasha pungasha e singura shansa sa dorm si eu mai mult de 3 ore din 24.














otto13dog

Mergi la inceput