Ingineri fosti, viitori.....(8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

quote:
Originally posted by aime

si de la noi
am avut o perioada agitata si n-am reusit sa citesc prea mult. Salut insa o noua chimista (si organica pe deasupra) gabibarta. Eu inca numar invers...mai e asa putin

aime si Vladimir





pe cind se intimpla intimplarea?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Multumesc pentru urari fetelor! Este intr-adevar o vreme de vis la munte, cum nu mi-am imaginat ca o sa fie, pacat ca am totusi prea putin timp de plimbare dar poate recuperez maine dupa ce se termina conferinta, daca nu se va strica vremea.

Imi pare bine sa va vad din nou active!



Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Katik intamplarea se va intampla chiar de ziua puiului, pe 15 nov, voi fi oficial mamica in campul muncii . Cred ca-mi va fi mai mult mie greu decat lui, desi...mi-a facut figura saptamana trecuta. El e f sociabil si adaptabil, l-am lasat ptr 3 ore cu soacra mea.Buuuun, totul a fost ok, a mancat f bine, s-au jucat, pana cand deoadata a zis mama si apoi a tinut-o numai in mama si plans pana am venit acasa intr-un suflet. Cred ca ii era dor de noi, ca i-a trecut instant, dupa ce mi-a bocit efectiv pe umar . Ne facem noi mari .

Iepu "sejur" superplacut. Unde stai? Eu imi aduc aminte de o conferinta la Hotel Palace, Pelesul la o azvarlitura de bat si eu imi storceam creierii in sala de conferinte, da am recuperat ca ultima zi a fost doar cu 2 ore de concluzii si apoi...

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

wow,...pe pagina 4?...... pai ce faceti mai fetelor....cand nu-i pisica acasa , ne facem de cap...
Anca, cum a fost la Sinaia...pe mine ma intereseaza in special peisajul
Aime, iti urez servici usor si adaptare usoara puiutului
katik, multa sanatate si aveti grija de voi.

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Va multumesc pentru primire!!!
Aime, sper sa fie o.k. la noul loc de munca!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Alina, Gabibarta multumesc si eu sper sa fie bine si adaptarea sa fie usoara. Gabibarta, din pacate (sau din fericire?!) e acelasi loc de munca 9de vreo 7 ani), doar ca ma intorc dupa 2 ani de stat cu bebe mic.

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri_andrei spune:

Eu mi-am extras vineri maseaua si acum sint umflata de numa, mi-a scos-o f.greu,am si fire, dar bine ca am scapat de ea.
Andrei e bine,doar ca mai are muci si mai tuseste din cind in cind.
Anca,cred ca a fost frumos la Sinaia,de abia astept sa ne povestesti.
Aime, la inceput o sa-ti fie mai greu,dar te vei obisnui repede,sint sigura.
Katik,bine ca a trecut,sanatate puiutilor.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Gabibarta, bine ai venit si sedere placuta! Ce gasca de chimiste
Aime, hai mai ca va fi bine. Tu chiar nu ai avut momente cand nu mai vroiai sa schimbi pampersi si sa faci mancare ? si apoi nici nu incepi bine si vin sarbatorile .
Anca, tine-o tot asa in conferinte la munte. Sinaia spui, ce amintiri am pe acolo .
Katik, multa sanatate. Ne pui si noua poze cu printzul Robert ?

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Aime, sa vezi ca va fi bine!!! Stii ce bine mi-a fost dupa 1 an si 9 luni de stat cu Lili sa incep sa lucrez intre studenti? Am stat zilnic 8 ore fara sa vad minori... era raiul de pe pamant
Gabi, multa sanatate si tie, si lui Andrei! Vad ca ce a fost mai greu, a trecut!!!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Hey, buna seara!!! Am trezit ceva "invidii" cu conferinta la Sinaia? Ei, nu mi se intampla d-astea prea des. A fost interesant dar totusi cam prost organizata, exact prelegerile care ma interesau mai mult nu au mai avut loc....in schimb mi-am revazut fosti colegi si colaboratori de care nu mai stiam mare lucru de mult timp.

Mi-a fost dor de voi. Maine promit sa ma ocup de completarea listutei si poate pun si vreo poza de la Sinaia.




Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput