mamicutze casnicutze (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Buna dragutzelor!
Mai nu prea mai am timp deloc sa stau cu voi,treaba ,treaba si iar treaba,CV-uri peste CV-uri,tre sa ma opresc......merg sa beau un pahar de vin ca sa-mi revin
Va pupicesc pe toate si haideti cu mine la un si un pentru cine nu bea alcohol.

Edit: un "foarte bun" si de la mine

1 ,2
3
am implinit 2 anisori
Cristina , mami de cei mai frumosi si iubiti copii de pe pamant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Fetelor avem o sarbatorita azi.

Raluca(Raalucutza) La Multi Ani !!

Dau eu primul rand si o asteptam pe ea cu si

1 ,2
3
am implinit 2 anisori
Cristina , mami de cei mai frumosi si iubiti copii de pe pamant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

bey sorry ca nu v-am salutat astazi
ne-am trezit tarziu si in plus eu cu o durere de cap de simt ca dau coltul.
am plecat in viteza rapidului sa duc copii la scoala si apoi m-am gandit eu ca daca intru prin magazine-mi trece nervozitatea din mine
asa ca pana acusica am fost hai-hui Alinutzo(apropo de geaca) si mi-am luat o geaca pt. ca nu-mi ajungeau cele 500 care le am in sifonier

auziti,si va rog ceva din suflet.lasati-le in pana mea de idealiste sau ce draq or fi si nu le m-ai bagati in seama.Eu una nici nu am curiozitatea sa le citesc titlul subiectului dar sa intru sa va ce baliverne scot din ele.Si sa va vand un pont.Dintre toate fetele de care stim noi mai bine nu sunt decat doua sau trei care nu au tzigla pe casa.In rest va jur ca vorbesc cu restul pe privata,pe mess si chiar in mail.Sunt fete super valabile.Daca vreti va dau si exemple: olga,lucia,luna,andreea si lista continua.
Asa ca ignor total si lasati-le sa se bucure la o stelutza mediocra
E greu sa fii bun ca rau poate fi orcine
gata cu asta ca ma doare la max capul

Mirela,si zici ca te chefuiesti sambata ai?! noi nu venim? nu ne inviti?

Danelutza,fundul la mine sa ti-o trag.Cum de nu e frantzuzoaica noastra pe lista?
baga mare si trece fata pe listutza.

Ralucutza,pupa mama la tine de fata frumoasa si mamica tanara.LMA cu voiosie si cu iubire cat incape
Poate ne citesti si ne scrii 2 cuvinte despre Celestin.Te trage de tzatzele sau nu?

ma duc sa-mi trag o cana de cafea si un bulin de cap ca dau coltul...

pup iu


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

gagici,intrati la "evenimentele comunitatii" si felicitati-o pe Ralucutza.
am deschis acolo un subect pt. ea in care sa-i adresam felicitarile noastre.
poate acolo intra si va vedea ca ne gandim la ea astazi de ziua ei si nu numai
hai bagati mare


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Ange sartutmanusitzele chiar ca esti un ingerash ca te gandesti la mine , uite beau un "apéro sans alcool" svp in cinstea ta , iubito !
Fug si eu repejor sa felicit SARBATORITA NOASTRA RALUCUTZA am facut-o deja pe cap precedent da nu-i bai o fac din nou , pacat ca nu ma-m gandit sa dau o raita pe la "evenimente" ! Zis si facut

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

frantzuzoaico,dar cu alcol ce are mama,nu intra?



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Baaaa...intra , da nu cand fac papa ca uit salnita in oala si nu stiu cine mai papa mancarica mea dupaaaaa ca-s dusa cu pluta rau de toooot ! Ma ia cu ametala si-mi vajaie urchile

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cami daca mi-o tragi, s-ar putea sa ramin insorcinata si dupa aia tre'sa-mi botezi N-o trecui pe frantzuzoaica pe listra, ca nu-mi dadu datele
Cristina si eu ma omor cu trebile, dar cu cele casnice

Revin ma duc s-o felicit pe Raluca, ca am tot zis noi una si alta, dar asta capitoliul trecut

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

eheheee daca ti-o trag si ramai s-ar putea sa iau premiul Nobel
de botezat nu-i problema.asta chiar ma bucura
o seara buna.

c.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI RALUCUTZA![flo
Fetelor am lipsit, am ceva probleme cu mama mea , e bolnava si e capoasa, nu vrea sa stea la noi caci are apartamentul ei, si fac ture intre mama si acasa!nu a vrut nici sa mearga la Bucuresti la fratele meusi sunt franta de oboseala...fac la drumuri de-mi sar capacele nici sa respir nu am timp, nici sa se interneze nu vrea....Asta seara a venit si Catalin de la Bucuresti si pleaca vineri dimineata inapoi si ce o sa fie pe mine cu mama bolnava, cu pachet pentru Catalin...cu treburile zilnice...
Va pup pe toate!

bita doina

Mergi la inceput