40 cu + sau - (cap27)

40 cu + sau - (cap27) | Autor: nematics

Link direct la acest mesaj

Poftiti la noul capitol!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2 | |www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7 | cap.8 | cap.9 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10 | cap.11 | cap.12 | cap.13 | cap.14 | cap.15 | cap.16 | cap.17 | cap.18 | cap.19 | cap.20 | cap.21 | cap.22 | cap.23
| cap.24 | cap.25 | cap.26



Listuta noastra...

berbec
KUKI - 25 martie
Soni - 27 martie
lu.more - 7 aprilie
alessia105-14 aprilie
micutza - 15 aprilie

taur
Craciunitza - 27 aprilie
Luci65 - 28 aprilie
april - 30 aprilie
gabibarta - 7 mai

gemeni
andacos - 24 mai
doinabita - 24 mai
polux - 29 mai
Roxane - 2 iunie
oana cretu - 2 iunie
dana d - 15 iunie
Laura B - 20 iunie

rac
monagan - 27 iunie
Mik - 12 iulie
goodmomy24 - 14 iulie
arinna - 17 iulie

leu
noemi marian - 27 iulie
viorela hoff - 17 august

fecioara
Ana Maria - 22 septembrie 1985

balanta
alinaxeni - 26 septembrie
Tango - 27 septembrie
Liana30 - 27 septembrie
kiss - 16 octombrie

scorpion
gabitzam - 21 noiembrie

sagetator
kim222 - 21 decembrie

capricorn
nematics - 1 ianuarie
gabi68 - 16 ianuarie
chatonel - 16 ianuarie

varsator
fanna2003 - 22 ianuarie
cius 22 - 22 ianuarie
cicina - 22 ianuarie
Karina - 27 ianuarie
Carmenbr - 28 ianuarie
Danna 36 - 1 februarie
parpalak - 4 februarie
pisi-pis - 4 februarie
simona dragusin - 8 februarie
doibebei- 9 februarie
anamaria_livia - 11 februarie

pesti
carmi - 1 martie
adrienne 12 - 16 martie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

oleaca de rabdare, pliiiz, pina ma lamuresc cum sa bag linkurile!

nu m-am lamurit - help please, zicet-mi si mie si schimb

pina atunci uitati aici capitolul precedent
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85903&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Iuliana lasa ca merge si asa.
Noi sa fim sanatosi, ca de adunat, ce adunam noi.
Eu sunt obosita parca a cum e vineri, asa ca...vorba craciunitzei azi e vineri nu-i asa?
Si saptamana asta sunt in examene pana peste cap...dar ma descurc.
Imi pare rau ca nu am timp sa va raspund la toate, dar oboseala mea crunta isi spune cuvantul.
A craciunitza inca nu am luat bilete, si habar nu am cand voi sti. Dar inca muncesc la problema.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Intru rapid sa va pup si sa inhat o cafea.
N-am vazut varianta noua a lui Soni, ma duc sa o caut.

Nema, ai dreptate, cu tine nu vorbesc. Am impresia ca la o adica n-ar mai conta daca are au ba mustata, deci te percep ca pe-o rivala.

Oana, intru rar pe mess, dar poate ne vedem diseara.

Pup fetele, sper sa mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Vazut Soni, super culoare, super tunsoare !!


LA MULTI ANI KISS !!!!

Sa curga sampania frantuzeasca !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, ce vreme e in Bucuresti... astazi era cat pe ce sa intarzii desi am plecat la aceasi ora, dar cred ca ploia a stricat toate semafoarele in Bucuresti. Ce dumnezeu putina ploie si se da totul peste cap?!

Astazi, vreau sa ma duc sa ma duc la scoala, abia astept sa vad cum se vor descurca cu temele. Ieri ma razgandisem de catva ori...

Kuki, multa sanatate copilului

gabitzam, frumos balcon mai ai! Si frumos copil

soni, si eu m-am vopsit apoape acceasi culoare si tot asa la o ora imposibila, sambata dimineata la 6! Si tot asa ma dau in vant dupa rujuri colorate, altfel mi se pare ca sunt stersa. Iti sta bine.


adrienne12, de 14 ani sunteti impreuna? si nu vrei sa faci nici un pas in nici o directie? probabil ca te-ai fript rau o data...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Soni, imi place mult de tot tunsoarea cea noua, te prinde perfect. sa o porti sanatoasa, daca pot spune asa[:)} Dar am inteles eu bine, ti-ai facut-o singura? Si cine mai era treaz la 1 noaptea de ti-a facut pozele? Sefu'?


Primavara 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Servito il caffè!!! Una speciala pt KISS! Tanti Auguri!! toti zic La Multi Ani mai schimb si eu oleaca!
Mersi fetili! Danna am fost la taiat parul,Dupa ma fac singura si apoi cine putea sa-mi faca poze de nu sefu?? Culoarea sint 30 ani ca mi-o fac singura.
Gata azi promit ca i-mi fac timp si incep sa trimit adresa
Punem si telefonul? Nu se stie niciodata!(Ex: Laura B e la bucuresti ca de e nasa mare! Eu am zis sa dea un bip sa-i aud vocea dar--; daca trag eu fuga improvisata pe acasa? si vreau sa salut cum fac?Trimit o vedere din Iasi??
Raspindite cum sintem macar un telefon!
Acu va urez o zi buna ca vreau sa fac si eu ceva prin casa nu prea mult ca ce-i mult strica, asa, ca pe poimine tre sa merg la testul ala de limba ,pt. curs.
pup si mai revin.
A mica sa fie bine in prima zi de munca!!! Bafta!
P.S. Sanatate tuturor celor raciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Nematics, daca vrei, da un replay cu quote la mesajul asta si copiaza de aici lista de capitole cu linkuri, si pune-o peste cea din mesajul tau de inceput de capitol.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2 | |www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7 | cap.8 | cap.9 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10 | cap.11 | cap.12 | cap.13 | cap.14 | cap.15 | cap.16 | cap.17 | cap.18 | cap.19 | cap.20 | cap.21 | cap.22 | cap.23
| cap.24 | cap.25 | cap.26

Aseara intentionam sa deschid capitol nou, dar s-a trezit asta mic plangand si am abandonat totul. Ii ies maselutele si somnul lui si al meu e vraiste de la o vreme.

Cicina, imi pare bine ca ai reusit cu pardalnicul acela de link ce ti-a facut probleme

Doamne ce vreme absolut depresiva!!!


Gabitza si nazdravanul Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Gabitza, multumesc, asa scriam si eu da'avea o eroare pe undeva, nu stiu de ce nu mergea de fel!

Soni, asha da tunsoare si gagica - iti vine super

Azi a fost zi de vara pe-aici - ieri noapte bagam incalzire la masina si azi dupamiaza bagam aer conditionat sa racoreasca!

O saptamina buna la toata lumea!



Mergi la inceput