Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Eu sper sa aiba oferte si fetele de afara.Pe mine m-ar interesa in Amsterdam,Roma,Barcelona,Madrid,etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

la munte..mai ieftin..nu cine stie ce conditii...pret ca pentru studenti...aveti ceva???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Asta caut si eu! Ca doar is studenta!

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Am venit in Bucuresti pentru cateva zile , sunt,,sefa de santier peste greifere ,buldozere si wole. Ma intorc cu poze .Sa nu va speriati de ..cizmele mele de cauciuc, plasele pline de peste ,si oarece noroi ca toata curtea e in reconstructie (iaz, canal, poduri si altele ).
Fotografii peste o saptamana .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Eu am o casa de vacanta in Delta Dunarii la Uzlina chiar in rezervatie . Sunt 2 -una a noastra si una pentru prieteni carora le dam cate o cheie cu conditia sa lase curat .Are 2 dormitoare si o sufragerie, baie cu dus si apa calda si o mica chicineta u frigider . Se mai poate gati si la bucataria de vara , la gratar , etc. Cabana e de lemn , cu aer conditionat si o soba cu lemne pentru toamna .
Acum facem un iaz in spatele caselor - avem un teren mare de cca 2ha , dar peste se pescuieste chair din fata caselor in Dunare , e unul din cele mai bune locuri de pescuit de pe bratul Sf. Gheorghe .
Pot pune si fotografii.

ligeea


Noi ne gandeam ca destinatie la vara la o tzara din Africa. Da ma tenteaza al naibii propunerea ta, Ligeea. Ador pescuitul, ador delta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Ce super suna! dar drumul pana acolo, mama miaaaaaaaa! pt oferta, sunt convinsa ca se vor gasi si doritori

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by orchid

Si scarmanus deschisese un subiect asemanator cu ceva timp in urma.
Daca intereseaza pe cineva Australia, Queensland - apartament cu doua camere (dormitoare) complet mobilat la 150 m de o plaja superba.



Suna fff interesant ... dar ca preturi? Ce ne poti spune, macar orientativ, ca sa stim cam ce calcule ne putem face.

Petronela


Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

quote:
Originally posted by orchid

Si scarmanus deschisese un subiect asemanator cu ceva timp in urma.
Daca intereseaza pe cineva Australia, Queensland - apartament cu doua camere (dormitoare) complet mobilat la 150 m de o plaja superba.


Foarte tentanta oferta, s-ar putea sa te trezesti cu jumatate din DC pe cap :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

O oferta mai pitoreasca!
De tinut minte pentru sezon si nu numai!

Constanta - statiunea Mamaia!
Apartament 2 camere foarte curat, etaj 1, mobilat, utilat, situat in zona Sat Vacanta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

as propune sa dati si preturile o data cu oferta, altfel nu e elocventa.

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput