Ingerasul meu luptator

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bogdidicris spune:

ce smechera esti! repede sa te lauzi tu. oricum sa fie sanatos si sa speram ca ii face o primire calduroasa lui bogdan. ca daca nu....
cris si bebe bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:



_
mamica de ingeras luptator
Povestea nasterii ingerasului meu Sebastian-Mihai
www.totsites.com/tot/sebastian-mihai" target="_blank">Pagina noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Maine ingerasul meu va implini 3 luni...nu pot sa cred cand a trecut timpul...incepe sa isi tina capusorul...daca eu ii cant scoate si el sunetele,ii place sa vada tot,sa fie mereu in centrul atentiei...dimineata mereu cand merg la patut ma intampina cu un zambet...
Daca vorbesc cu sotul meu si pt cateva minute nu il bagam in seama incepe sa chiuie sa isi faca simtita prezenta..
Evolutia lui ma face sa plutesc si sa ii multumesc in fieca zi lui Dumnezeu ca sunt mama....mamica unui dulce ingeras.
Cantareste 5250....are falcute...este un copil cum nu am crezut ca voi avea vreodata...

Mi-am adus aminte de mesajul care l-am primit de la sot in timpul travaliului cand nu mai eram in stare sa raspund la telefon...nu voi uita niciodata acele randuri ce m-au facut sa plang de emotie....
"Doi iubiti,unu in extaz de fericire altu intr'o durere asteapta o raza de soare sa le aduce cel mai frumos copil din lume...."

Vom reveni!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo spune:

Foarte emotionanta poveste!!!!felicitari din tot sufletulSa va dea Dumnezeu multa sanatate,si ca cresti MARE MARE,un voinic adevarat!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Frumoasa poveste!
Sa fie sanatos si sa va aduca bucurie!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=90275]Povestea nasterii Ioanei-Catalina[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

foarte frumos.sa iti traiasca puiul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by nusicasiely

foarte frumos.sa iti traiasca puiul!

cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole!
elenica lu' mamica




Multumim....

Si daca tot sa ajuns inapoi pe prima pagina sa vad mai zicem cateva lucruri despre noi...
Luna aceasta pe 10 facem 7 luni...doamne nu stiu cand a trecut timpu....insa sunt foarte fericita deoarece Sebi este un copil care a recuperat foarte bine totul...rade in hohote..manaca...este vesel si fericit.Asta ne face si pe noi sa fim fericiti alaturi de el si sa ii multumim Domnului pentru acest lucru.
Va dorim un PASTE FERICIT!!!!


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput