Nu am putut accesa DC-ul

Nu am putut accesa DC-ul | Autor: Nadia1976

Link direct la acest mesaj

As dori sa intreb moderatorii ce s-a intamplat? De ce timp de 2 zile, la mine nu mergea DC-ul? Din tara s-au putut conecta si se pare ca de oriunde altundeva, dar eu NU... Sa fiu sincera, am crezut ca ptr. ce am spus despre Jocelyn... sa nu mai intram pe DC o saptamana. Este adevarat? Mi s-a blocat accesul pe DC ptr. 2 zile? As dori un raspuns sincer sau nici unul. Chiar si pe PM. Multumesc!


__________________________
Impotriva banarii lui Jocelyn si impotriva abuzului pe DC!!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

"Fereste-te de a da sfaturi. Problema e prea grea si raspunderea prea mare."
Titu Maiorescu.


http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/7f73re2

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nadia, si mie mi s-a intamplat asa timp de cateva luni bune. Era o eroare tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Si mie mi s-a intimplat in citeva rinduri. Eu zic sa nu-ti faci probleme, e sigur o problema tehnica. Daca ti-ar fi restrictionat accesul te-ar fi anuntat per mail!

Flavia si Bianca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

ok. multumesc. Poate, totusi, si moderatorul care a mutat subiectul vrea sa raspunda...



Impotriva banarii lui Jocelyn si impotriva abuzului pe DC!!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

"Fereste-te de a da sfaturi. Problema e prea grea si raspunderea prea mare."
Titu Maiorescu.


http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/7f73re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Asa e Nadia cum au zis Flafo si Sibylle. Si mie mi se intampla dadeam refresh incontinuu pana reuseam sa accesez. Chiar si azi am patit-o de cateva ori.

Oana_B
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

OK, Oana. Multumesc de raspuns. Am postat initial cred ca la ZZ, NU ptr. ca (,) cautam cearta, ci ptr. ca acolo eram cand mi-am amintit ca vroiam sa intreb. Si apoi, mi-am data seama dupa ce am postat si nu l-am mai putut muta. Dar stiam ca acum sunt cam 90% dintre moderatori pe la zz. No offence, e o gluma.
Adevarul e ca mie nu mi s-a mai intamplat pana acum sa nu mearga DC-ul mai mult de... nush' poate juma de zi.
Oana, mersi de raspuns, m-ai lamurit, te rog sa inchizi subiectul.



Impotriva banarii lui Jocelyn si impotriva abuzului pe DC!!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

"Fereste-te de a da sfaturi. Problema e prea grea si raspunderea prea mare."
Titu Maiorescu.


http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/7f73re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by Nadia1976
[...]Dar stiam ca acum sunt cam 90% dintre moderatori pe la zz. No offence, e o gluma[...]



None taken

Oana_B
I love pink!

Mergi la inceput