mamicutze casnicutze (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

bi, cam devreme! e ceva rost de alergatura? noapte furtunoasa! te asteptam de dimineata vesela:))

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Gata,am bagat!

Georgi,nu este catalogul pe net.Pe net doar faci comanda de catalog si ei ti-l trimit acasa,numai ca dureaza cam mult. Eu am facut comanda pentru ziua lui Robert de o masuta cu scaunel si tablita de scris.Are si creioane,acuarele si mai multe chestii incluse in pret.Zilele astea ar trebui sa apara.Am sa vad pe unde o pitesc sau daca o sa am rabdare sa nu i-o dau.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hai...oftica-ma....
Lasa ca-mi fac io timp si de el...Problema mea e ca nu mi-am facut inca mutatie aici.Chiar....cat naiba mai am de gand sa stau???Ar cam trebui sa merg pe la politie sa vad ce si cum.Hai ca iar ma ia problemele existentiale.
Mai bine fug sa dau antibioticul si pe urma la nani.Maine am o zi grea.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Bey...si mie mi-a promis colegu' ca ma scoate in seara asta la jogging (asa se scrie? )si vad ca se face ca ploua!!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

si eu mi-am comandat catalogu', sa fie vreo 3 luni, si nici pina acu' nu a venit. sau e posibil ca vecinii mei dragi sa-l fii sutit? il pune la cutie postasu'?

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mie mi-a venit catalogul intr-o saptamana.
f prompti.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am plecat si io
noapte buna!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

eu v-am votat mediocrelor
glumesc evident.
auziti,dar nu va necajiti ca avem voturi mediocre.asta inseamna ca-l roade pe careva pe undeva de pe dc-ul asta
suntem urmarite.tana-na-na-naaanaaaa
asta-i bine ca avem audienta.
sa crape dusmanii

v-am spus ca am pus poze mai.sunt fata serioasa ce draq.
si da Alina;ne-am tuns cu totii.e mult mai simplu la spalat.am scapat de batei,circ si urlete la ora de baie
alea sunt cateva foto din wekend.
pe cele de asta vara mai la vara alina.sunt pe cd-uri.sunt cu sutele si trebuie sa le selectez

fetele,dupa ce ca ma simteam si eu ceva mai bine am citit pe un sit canadez cum ca o romancutza a murit in somn(infart) asa subit dupa numai 5 luni de Canada.Sunt varza tare aiurea mi-a picat.Avea 38 de ani amarata.Nu ma gandesc decat la amaratii aia de parinti din tara care nu-si vor m-ai vedea fata niciodata maine o inmormanteaza...
M-as fi dus si eu dar nu pot ca am o intalnire maine la pranz si intr-un fel poate e mai bine ca ma rupeam in 2 pe acolo de durere nasol...

intr-o luna e ziua Maiei.A inceput sa ma dispere de pe acum.Vrea 3 petreceri Una cu copii de la scoala intr-un parc de distractii,alta cu romanii acasa si alta cu copii din cartier
I-am spus ca e tare inteligenta ca are asa solutii la toate dar in acelasi timp i-am spus ca taicasu nu-i milionar si maicasa nu are argati la usa
Apoi a stat ea si a meditat si apoi a decis ca vrea numai acasa cu romanii dar cu conditia ca petrecerea sa inceapa de vinerea seara cu o "seara in pijama" (copii vor dormi la noi) si sa se termine a doua zi seara cu cheful parintilor.Misto
Avem o sapt.(eu cu taicasu) sa alegem varianta care ne convine
Ma gandeam la 16 ani ce ne-o cere?! vreo suta de cadani si un sac de prezervative?!

somn usor.
ma duc sa-i "sparg" pt. ca i-am bagat la somn de 30 de min. si ei fac chef in dormitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

neata"! m-am trezit!ca daca ieri dimineata m-am trezit la 4 cu maseaua mea...aseara la 9 am adormit bustean!si am azi o gramada de treburi...sper sa-mi vina chefulsi sa-mi treaca fierea ca m-a suparat ieri...

doina bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Netza.Luati si de la mine o .
Cami super pozele.Stie Maia ta ce vrea...are personalitate, nu gluma.
Io strang putin pe-aci si am intins-o la scoala.
si o zi faina.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania

Mergi la inceput