Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Mihaela, poti scoate produsul 489 din lista; tu ai confirmat primirea banilor, iar eu confirm primirea produsului (multumesc, Eliana).

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am actualizat listuta!

andre_ea, am sa scot produsul din lista dupa ce il vei primi.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Licitez pentru 236. Dispozitiv pt masaj Avon - 5RON


bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ioana

Liana am ajuns si la posta cu ocazia asta... asa ca aseara ti-am trimis cartea. Sa ma anunti daca a ajuns... ca sa scap de-o grija ... ca am trimis-o normal, fara confirmare de primire.




Eliana (15 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

elyanne o astept si daca nu plec pana vine te anunt..daca plec confirmarea o vei primi peste o saptamana cand revin..Multumesc!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

Mihaela ,am primit astazi bluzita de la tine ,i se potriveste de minune lui Andreea ...multumim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Maria28, ma bucur ca ii vine bine bluzita fetiteti tale. Maine sau poimaine trebuie sa primesti si botoseii.

bumbacel, cred ca o sa ti se adjudece produsul. Prin ce zona stai?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

roandre, stau in celalalt capat al orasului, in Militari. Vedem noi cum ne intalnim. Trimite-mi un nr. de telefon, daca se poate, si luam legatura.
Intre timp am mai studiat listuta si vreau sa licitez si pt 243 CD cu Holograf - 8 RON si pentru 078 Povesti pentru copii - 2 RON


bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by bumbacel

roandre, stau in celalalt capat al orasului, in Militari. Vedem noi cum ne intalnim. Trimite-mi un nr. de telefon, daca se poate, si luam legatura.
Intre timp am mai studiat listuta si vreau sa licitez si pt 243 CD cu Holograf - 8 RON si pentru 078 Povesti pentru copii - 2 RON


bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...




Bumbacel, povestile sunt la 10 RON/cd-ul...si sunt 2 cd-uri. Te mai intereseaza?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Da, daca nu sunt identice. Daca sunt identice vreau unul singur pentru 10RON


bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput