Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

535-8 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Ce inseamna marimea 26 la
547. Jeans noi dama marimea 26 ,talie inalta?

Mie nu-mi spune nimic acest 26.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic



Si pe blugii mei ( ca m-am uitat acum) scrie tot W26,L36 daca asta iti spune ceva. Sunt micuti , ca sa iti faci o idee cam ptr. cineva de vreo 50 kg, aproximativ marimea 38-40 ptr. ca eu am 46 KG si imi sunt largi. Sper ca ai inteles ceva din descrierea mea.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am luat legatura cu ralcat. Ma voi intalni cu ea sa iau costumasul cand voi putea... cred ca peste vreo sapt.

Aurelia1278 multumesc ca te-ai uitat dupa costumasul de la Baby-boom
Asta este... daca se gaseste bine, daca nu, iarasi bine.




Eliana (19 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Multumesc Anda, am inteles acum, sunt prea mici pentru mine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

535-9 RON


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

535-10 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mihaela, am trimis azi in cont 20 RON.
Am vorbit si cu Anda pe PM si imi trimite coletul.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont astazi 30 RON...banuiesc ca de la adinush!

Fetelor, pls cand virati bani in cont scrieti la detalii userul de pe site ca sa-mi fie mai usor sa va identific!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

La cererea Daninei am sa pun la vanzare produsele licitate de ea pt ca nu le mai poate lua.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Scuze Mihaela ca nu am intrat dar am fost plecata din Bucuresti si nu am avut net..de la mine sunt banii.
Ralcat eu sunt in Bucurest,am schimbat si profilul ca sa nu mai induc lumea in eroare..astept un PM de la tine cand putem sa ne intalnim..eu pot in pricncipiu oriunde si oricand de luni incol,atat timp cat e langa o gura de metrou

Adinush 30+ cu - Ingrid-Eileen

Mergi la inceput