O alta Timisoara (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna fetelor

Uite ce cuminte sunt !!! scriu frumusel sa nu ma uitati .
Merci de urari pt andrei... e mai bine i-am dat oscilococinum si se pare ca e f bun.
A inviat puiutul meu,si deja mi-a inceput cu scosul,trasul, impinsul ... e innebunit dupa o veioza care a facut greseala sa-i stea in cale si ii da numai bobarnace in palarie..si fiind cu senzori el se distreaza de minune.
uite acum cand scriu aud ca se mai dezintegreaza ceva dincolo ..asta e ...lasa-l i le pun in cont la primul lui salar !!!mama ce neroada sunt.
Giova- inotul e seara de la 9 -10 si sambata de la 10 - 18 parca iar duminica de la 12- 18 deci poti sa vii...eu ma simt super.De cand m-am apucat de aerobic si de inot ...mai si circul ... m-am mai remodelat si io !!!! asa ca te astept mai ales ca beauty center e aproape de tine .
Miro - nu intra in greva cum ne-ai amenintat ... lasa-ne sa-ti facem curte ... macar la fetita daca tie nu ...
Mitzukas- zici ca e nasol la servici ?? colegele mele ma felicita ca stau acasa si imi ureaza sa mai fac un bb ...

Joi seara la 8 incerc sa vin dar nu promit ca vin ai mei de la oradea... dar serios incerc ca vreau sa mai pov ...sa facem poze.. sa mai desenam niste curbe a lui Gauss,etc...nu de altceva da' numa' asa ma prindeti ...parca o faceti voit ... si eu care stau asa cuminte de obicei...
aaaaaaaa era sa uit mesele sunt rotunde acolo ? sa rezervam o masa rounda gio ... ce zici ??

pupici si o zi mai buna ca ieri
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Diana mese rotunde nu sunt. asa ca.....
Ma bucur ca Andrei e mai bine.Spor la demontari.
Albi ok, esti treccuta prezent. Te-am vazut duminica veneai dinspre complex, asa incet, singurica. Noi mergeam la Da Toni si binenteles ca am condus eu si nu ti-am putut face semn.

Cu cine m-am intalnit eu in parc? Cu Alina si Ale. Imi pare asa de rau ca nu am avut aparatul la mine sa le fi facut poze, dar data urmatoare. Alina e blonda. Nu cred ca vine, ca e cu culcatul Alessandrei.
Ingrid la fel, trebuie sa-i faca siesta Dianei...asa ca eu rezerv o masa de 8 persoane.
Merg sa sun la pizzerie.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am rezervat masa 8-10 pers. dce la ora 20.
Pe numele meu (nu de familie), cred ca stiti care e. daca nu trimiteti PM ca vi-l spun.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

nu ma uitati plz !! si eu vin joi!!! vedeti k mi-ati promis niste povesti
Am intrat pe net ca mama se simte mai bine, da am tras o sperietura cu ea!!!
Miro, hai nu mai fi supa !!!

trebe sa ies de pe net ca e tarziu dar o mai intru pe forum! va pe toate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!

Am intrat sa va urez o zi cat mai buna ...
Gio...mersi ca ai facut rezervarea....Pacat ca nu vin si Ingrid si Alina..dar copilasii au prioritate...Ramane pe alta data

Sa vedeti ce a facut Dejan aseara...i-am zis sa isi duca hainutele in cosul de rufe din baie...le ia si le duce...liniste si de odata yeeiii!si un poc..ma gandesc eu ca ccc capacul de la cos nu face asa...ajung in baie si ce gasesc...rufete in wc si capacul pus...il intreb de ce si dragutul mic zice...bau!..le-a ascuns...Pai poti sa te superi ...l-am pupat si i-am zis sa nu mai faca...


Na v-am lasat si mai revin daca nu e prea plin pe aici...

Simina si Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

salutare

Mitzuka - pai Dejan a gasit o "alta " masina de spalat .

Mirooooooooooooooo unde esti ? uite altfel .

uitati ce zi aiurea ... Gio ... tu nu te plicti acasa ??? eu fac cu nervii rau de tot .

pupici
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!
Cum sa te uitam Ingerash?
Simina super tare faza cu Dejan. e un scump.. Normal ca nu te puteai supara pe el.
Diana, pai ma plicti, dar ce sa fac? daca din 20 femei care au sunat nu mi-am gasit nici una care sa fie buna de bona. asa-mi trebuie.
Mirooooooooooooooo cucu-bau!!!! Hai iubita scrie, ca de nu..... . Stiu ca te mananca degetele, hai da-le satisfactie.

Fete mergem la cei care au filmat pt. nunta, sa vedem ce si cum. acum si-a gasit timp dragul meu sot, la o luna si ceva dupa nunta.

pe mai tarziu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

deci ne vedem maine, DDDDDDAAAAAAAA?!?!?!


sau va dau disparute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Neatzaaaa

Fetelor incerc sa vin,cum am spus vin dar nu promit;vin ai mei de la oradea .
mai bantuie careva pe aici?

pupici
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

a sosit si ziua de joi ... cum v-am promis ... va scriu joi.
ntz ntz - doua chiar 3 pagini in 3 zile ... pai mai fetelor - ma supar mai des daca va mobilizati asa.

abia astept sa va vad deseara.

noi suntem cat de cat bine:
- nervi cat casa din cauza tamplarului - va po ve eu deseara.
- griji ca ieri am fost la dr. si Karina este cam de 32 de saptamani cand noi avem deja 34. Sper sa recuperam pana data viitoare - eu am luat doar jumatate de kg in astea 4 saptamani de cand nu ne-am vazut ... ea a luat insa 700 - acum este o bebitza de 2,2 kg.
Nu e nimic ingrijorator - dar era mai tot timpul inainte de termen - iar aum deodata cu 10 zile mai mica - a fost un fel de shoc.
- Dani mi-a bolit o zi si-o noapte de la niste vinete mancate cu prea mare pofta ... nici l-a lucru nu l-am lasat sa mearga.
- aseara am primit o vizita inopinata - la 12 noaptea eu faceam omleta ... la 2 abia ne-am culcat ... si acum astept sa se trezeasca fiindca trebuie sa plece mai departe. Este vb de sotul nasei (de la Ploiesti)- Cristi - cu afaceri pe aici - s-a gandit sa se odihneasca inainte de a pleca mai departe.

Asa ca - trezirea dis de morning - macar vasele sa le spal - ca nu mai aveam din ce manca.
Sper sa mai trag un pui de somn pana ne vedem.

Abia astept s-o cunosc pe Dia, Cos Gio si Andreea v-or intarzia - asa ca ma intreb cine va fi punctuala la ora 8? Are rost sa vin la 8?
Alina vine? Tre sa mai sun odata la Giulia ... sa vedem daca apare.

Ce face Him? De ce nu mai scrie? E ok? sau e in concediu?

v-am pupacit si ne vedem ... joi ... ne vedem joi ... cine a inceput cu Vama veche? - m-a atins la sentiment.
ingerasa tu?
hai ca ne vedem.


Miro34+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput