mamici casnice (69)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Maine merg la Mirela!
mai am treburi grup...
Doamne ajut-o pe Mirela!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... tot eu cea veche , nu mi-am schimbat domitziliu si nici n-am de gind, dar n-am avut timp. Ma duc sa cetesc ce atzi scris in capitoliul trecut

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cristina bun venit la noi
Raalucutza bine ai revenit, ochios feciorul si scump foc , ia poveste-ne mai multe despre el, adica despre Celestina
Adinella, la multi ani, sa-ti traiasca flacaul si sa bagi si la noi o poza de la aniversare
Cuscra multzumesc ca m-ai laudat cu sacul cu fasole. L-am gatit, miine intru la alte verdetzuri, deh, daca am fost in romanica la plimbare, am ramas in urma cu trebile, dar in schimb am imaginea cuscrei si a lui ginerica rushinica
Alina nooo, le congelez, ca daca le mai si conservez, ma apuca iarna si nu mai intru la voi.
Andreea le-am curatzat fasolele, ... erau si bobi si pastai, ufff, tare nedreptatzita sint, voi va distratzi aici, dar la mine nu va ginditzi sa ma ajutati


Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna searava-ti pus la nanica?
la noi e dimineataacum mam trezit..defapt ne-am trezit
emilica mi-a facut trezirea cu o sticla de lapte in cap
mai stau putin cu ea pana ii trece cheful de joaca apoi cred ca se va pune din nou la nanicasi eu am sa ma apuc sa fac checulet si daca nu-mi piere cheful o sa fac si eu placinta cu branzica
am gura apa de la placinta voastra

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

preee-zent, pe baricade. cu o mina pe tastatura si cealalta pe fieru' de calcat
doina, multa bafta miine si drum bun!
bavooooo danelutza harnicutza!!!
cami, copy, paste reteta.
da miha, ai dreptate, azi subiectul a fost schimbul de retete. ce naiba sa facem daca atit stim
buna dimineata irina
revin, stau cu ochii pe voi

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Irina,ai vazut pozele cu checul tigru a lui Cami?
sa-l faci ca-i tare bun!daca n-ai reteta striga.
Danelutza,toata ziulica robotesti!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Fetili, luni va fac cu un tort virtual si un paharutz de ... , moamaaa, fac de trei ani de la cositoreala... ma apuca jalea ... mai vreau o data sa ma imbrac cu rochia, dar am s-o incerc luna viitoare si-l pun pe soatza sa-mi faca poza , spun luna viitoare, pentru ca atunci, tot pe 25, fac trei ani de la cositoreala in biserica

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,multi ani fericiti inainte!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

o mie de ani fericiti si de acum inainte, danelutzo! asteptam poze cu miresica
hai incepem chefu'?

alexa

Mergi la inceput