Plosnite! Ajutor!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

N-am mai intrat demult pe aici si abia acum am vazut postarile lui Poland si Grasuxxx, scuze!
Persoana respectiva chiar a scapat de ele dar firma este din Constanta(Poland nu stiu daca esti din Constanta, iti trimit nr. de tel.pe PM, da-mi un semn daca nu ai rezolvat problema.

Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstinn spune:

Marilen spune-mi de la ce firma au venit sa-ti faca dezinsectia!?
eu am o fetita de 2 luni si sunt disperata.
astept raspuns.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Iti trimit maine nr. de telefon al respectivului,nu stiu ce firma este, el e din Constanta dar nu strica sa-i faci o intrebare, poate stie pe cineva din Bucuresti.Se scapa fff. greu de plosnite,el a stropit absolut totul din casa respectiva cu nu stiu ce solutie care a fost eficienta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Ti-am trimis nr. de telefon prin e-mail.Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstinn spune:

ms pt nr de tel.
o sa-i fac o intrebare
oricum incerc tot felul de solutii si vd k au efect.
multumesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marmotzel spune:

A descoperit cineva pana acum o firma in bucuresti care intr-adevar e serioasa si rezolva imensa problema a plosnitelor. Daca da, dati-mi si mie va rog un PM cu un numar de telefon sau macar cu numele firmei, ma descurc eu cu restul.
Din cate am mai cautat pe Internet si am auzit, sunt destul de multe cazuri in bucuresti, unele chiar in zone foarte populate(ge camine studentesti samd). Ar putea deveni o problema foarte serioasa si foarte greu de rezolvat daca se raspandesc in acest ritm.
Va rog, daca ma puteti ajuta, v-as fi foarte recunoscator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda_Nicolas spune:

buna ziua ma numesc Anda si am si eu aceeiasi problema ca si voi adica "plosnite",mau inebunit nu stiu cum sa mai scap de ele am incercat cu mai multe tipuri de otrava dar fara rezultat...Am un baietel de 8 luni care am ajuns sa il culc la bucatarie...deci va dati seama cam cat de grava este situatia.Am tot citit pe internet de solutia "Malakol"dar nu stiu unde se gaseste asa ca apelez la cei care stiu sa imi ras si mie la acest msj si sa imi spuna de unde o pot cumpara. VA ROG FRUMOS CA NU STIU CE SA MAI FAC si daca imi ajung si la bucatarie o sa ajung sa dorm cu copilu in strada. VA ROG MULT SA IMI RASPUNDETIIIII. Multumesc.

Mergi la inceput