mamici casnice (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Dana si Alina ca sa nu va indoiti prea tare va spun ca si Bianca tot la cerere a fost stearsa de pe lista si asta fara sa o intreb eu.
Dana_ch, Andreea, Miha (stiti voi:)

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

pai bine ,mai Flavia ,tot ne mai citesti?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:


Dana imi pare rau ca nu raspund la provocarile tale, ceea ce am avut de zis am zis, sper sa dati dovada de mai mult respect cel putin la fel de mult cum v-am tratat eu!

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna seara mamicute
la noi se face dimineata...si iarasi treburi,calcat,spalat
dar vreu sa va zic ca sunteti rapizi nu glumadar e frumos si placut
diadaniela ...zici ca vrei ceva retete japoneze?nar fi o ideie readupa ce imi savurez cafeluteleo sa va scriu cateva retete
simple si gustoase ce le puteti prepara si voi fara sa va trebuiasca mare lucru
va pup si va doresc somn dulce si pufos

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Irina,daca ai avea timp ar fi super.
pai da suntem rapide ,ca noi azi in loc sa ne facem treburile am stat pe forum.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Bei...ce faceti?de ce stergeti lumile de pe lista?ca nu inteleg...asa vor ele sau ca scriu rar...

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Doina ,Flavia le-a sters.nu stim de ce.
te-a sters si pe tine?
daca da, te trece Alina cand intra.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

irina buna dimineata! spor la treburile casnice.
printzu meu a dormit pana aproape de ora19 si acum nu are chef de somn e in patut si se mai joaca se mai smiorcaie,pana la urma sper sa adoarma.

edit: o cafea proaspata pentru irina.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

nici a mea nu doarme.
vreau si eu cafea.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... am intrat si eu la inchiderea tirgului. Nu sint suparata, sotzul se simte bine, printzesa ii da inainte cu urletele la prinz, ca nu-i place in patutz, eu imi strofoc nervii si stomacul cu rudele cu afacerile, pina la urma am ieshit ca am vrut sa le distrug familia . Auzitzi si voi, fura ca-n codru si la urma cind nu are acoperire si nici nu stie ce sa raspunda, cica vreau sa-i bag la mititica . Doamne, abia astept sa descurc itzele si sa-i bag in ... nu spun aici ca-i urit.
Cuscra ce prajitura ai facut aseara, ca eu azi i-am facut lu'nora-ta prajitura cu fructe a la "Cami" .
Flavia multzumesc pentru mesaj, acum am intzeles ce si cum e cu listra si fetele care nu mai vor sa scrie.
Lucia multa sanatate lui Liviu. Sa dea Domnul sa fie bine, iar pe tine sa te vedem din nou ca ne aratzi desenele lui.
Irina scrie niste retzete japoneze cu orez, ca nu stiu cum sa-l mai prepar, iar la mine in casa se maninca pastele si orezul foarte mult.
Cami vad ca esti pe lista, ia treci la apel, spune ce mai face vecinul tau ?
Maria2mami dragutze pozele, dar nu sint greu de suprapus, ca nu ma pricep deloc, deloc.
Dana ch da-mi si mie niste idei cum sa-mi fac de cap cind sotzul e la serviciu si copilul nu doarme, specific nuuuu.
Mirela dar tu unde ai disparut ?
Pupici la toate , inclus Alina, Andreea, Dana banana, Doina ... si celelalte v-am scris mai sus

Mama, am scris pentru toata ziua, acum plec la nanitza, nu inainte de a ma lauda ca dimineatza mi-am dus motzata in parc la copii. Era un baietzel de vreo trei ani care se juca cu o minge, iar Isa a inceput sa alerge si ea sa-i aduca mingea. Ala a inceput sa urle ca-i fura mingea, pina la urma a priceput ca Isabella i-o aducea, el o arunca, ea o aducea . Daca vede un copil plingind e in stare sa-i dea tot ce are in minutza, numai sa-l vada ca tace. Tare-i scumpa mititica mea, nu-i asha cuscra ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput