40 cu + sau - (cap.21)

40 cu + sau - (cap.21) | Autor: gabibarta

Link direct la acest mesaj

Bine ati venit la noul capitol!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2 |www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7 | cap.8 | cap.9 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10 | cap.11 | cap.12 | cap.13 | cap.14 | cap.15 | cap.16 | cap.17 | cap.18 | cap.19 | cap.20

Listuta noastra...

berbec
KUKI - 25 martie
Soni - 27 martie
lu.more - 7 aprilie
alessia105-14 aprilie
micutza - 15 aprilie

taur
Craciunitza - 27 aprilie
Luci65 - 28 aprilie
april - 30 aprilie
gabibarta - 7 mai

gemeni
polux - 29 mai
Roxane - 2 iunie
dana d - 15 iunie
Laura B - 20 iunie

rac
monagan - 27 iunie
Mik - 12 iulie
goodmomy24 - 14 iulie
arinna - 17 iulie

leu
noemi marian - 27 iulie
viorela hoff - 17 august

fecioara
Ana Maria - 22 septembrie 1985

balanta
Tango - 27 septembrie

scorpion
gabitzam - 21 noiembrie

sagetator
kim222 - 21 decembrie

capricorn
nematics - 1 ianuarie
gabi68 - 16 ianuarie
chatonel - 16 ianuarie

varsator
fanna2003 - 22 ianuarie
cius 22 - 22 ianuarie
cicina - 22 ianuarie
Karina - 27 ianuarie
Danna 36 - 1 februarie
parpalak - 4 februarie
pisi-pis - 4 februarie
simona dragusin - 8 februarie
doibebei- 9 februarie
anamaria_livia - 11 februarie

pesti
carmi - 1 martie
adrienne 12 - 16 martie


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Moama..prima...
La mine au venit 2 prieteni si m-au corupt la o partida de remi!! Va pup!!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Pozeeee

Mancarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Mai tinerete, ia spune tu lui Gabi, cit mai e in linie, cind te-ai nascut; idem si Oana mica, ca altfel mi se pare ca va persecutam.

Gabi esti de acord ?


Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Soni,lasa-l incolo de butoi. Eu de acasa mi-am adus intariri pretioase pt zilele de kk, nu sant o bautoare dar palinca de Zalau e buna tareee, si taman cu timpul asta se brodeste cu cotechino ce-am facut azi.

cicina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Fetelor, viata e roz!
Ieri noaptea Lili a facut pishu in pat. O.k., schimb asternut, pijama, ne culcam la loc... si in zori am visat ca spal asternuturi pishate:)))
Si mare surpriza, mi s-a adeverit visul
Sa ma bateti daca incep sa ma plang de soarta mea:) Pai mai exista cineva caruia i se adeveresc visele chiar a doua zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by Mik


Mai tinerete, ia spune tu lui Gabi, cit mai e in linie, cind te-ai nascut; idem si Oana mica, ca altfel mi se pare ca va persecutam.

Gabi esti de acord ?


Mik.



Daaaaa!
AnaMaria e din 22 septembrie, nu?:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Saru'mina, Gabi.
La intrebarea cu visele : nu. Ca nu mai visez nimic. Cica (asa zic sotul, baiatul cel mare si colegii de serviciu) acum 3 nopti a fost furtuna mare cu fulgere si tunete ! Da' eu dormeam, n-am auzit nimic-nimic.


Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

pai si eu dorm bustean dar mai si visez. O furtuna nu ma trezeste, insa cea mai mica miscare neobisnuita a copiilor imediat ma scoala.
Totusi eu zic ca daca dormim bine, tot nu suntem prea batrani, nu?:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Baaaaaaa pe mololdoveneste daca mai vorbiti de batrinete eu ma ----retag!! eu sint cea mai tinara si voi VRETI SA FIU sa fiu cea mai batrina !! nu e corect!!1 Am spus!!! Deci toate mai jos ca mine de 20 ani mai putin!! Ce mamam masii chiar asa am ajuns ??' Noi SINTEM CEEA CE ALTII VISEAZA SA FIE !! Nu uitati asta!!!SINTEM MARI! PUTERNICE SI EXEMPLU PENRU MULTI CARE "MIAUNA PE FORUMURI"""WAW!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by Mik


Mai tinerete, ia spune tu lui Gabi, cit mai e in linie, cind te-ai nascut; idem si Oana mica, ca altfel mi se pare ca va persecutam.

Gabi esti de acord ?


Mik.



Mik....sunt deja in listutza...ana maria (fecioara) 22 septembrie 1985!!!!! Dar toti de pe forum uita mereu ziua mea asa ca de multe ori nici n-o mai zic!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Pozeeee

Mancarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Cine a zis de batranete?
Cine e? eu nu vad pe nimeni in jur.
Gabi, sa stii ca eu visez destul de des, uit de multe ori ce dar de cateva ori mi s-a intamplat ca visul sa se adevereasca.
Dra cand e un vis frumos, imi place sa-l lungesc un pic, nu ma dau jos din pat si zambesc in somn.

cicina

Mergi la inceput