despre doctorii din iasi

despre doctorii din iasi | Autor: porumbita80

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor vreau si eu sa aflu mai mult despre situatia spitalelor din iasi ma refer la maternitati, nu prea stiu nimic ce se intimpla acolo. Eu la prima nastere am nascut in Bucuresti la universitar si a fost o istorie foarte trista de care nu prea pot vorbi ca imi aduce aminte de multe lucruri triste, de curand am venit in iasi si habar nu am de doctori si maternitati am fost la un control aici la doamna doctor Carmen Stratone poate sa-mi zica cineva de ea? va multumesc

stela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

poti cauta aici: Liste de medici obstetricieni/ginecologi la sectiunea despre Iasi. sau poti vorbi direct cu fetele care stau in Iasi: Iasule, mandra cetate
succes si sarcina usoara!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Mrci mult te pup

stela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creola132001 spune:

Medicul meu curent e dna Carauleanu. Eu sunt foarte incantata de ea. Am avut o problema nefericita, dar cu ajutorul ei am trecut mai departe cu brio, dupa care am nascut un baietel sanatos... si acum sunt in 21 de sapt...sper tot cu un copil sanatos.
Mariana
Silviu 3.1 ani si burtica 21 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adorotheea spune:

De d-na dr. Stratone nu am auzit lucruri prea bune, dar din pacate nu stiu detalii. Dar stiu ca prietene de ale mele nu au fost deloc incantate de ea.

Pe d-na dr Carauleanu ti-o recomand in schimb cu ffff multa caldura. E o super profesionista.
Am nascut un baietel cu ea, la al doilea am fost monitorizata de ea si m-a si salvat dintro septicemie in urma unui chiuretaj prost facut de o d/na dr. Iancu de la Elena Doamna, in urma caruia am ramas cu jumate din resturile copilasului, plus capul copilasului intreg. Toate aceste lucruri descoperite tot de dr.Carauleanu.

Dorotheea(19 sapt), Thomas-Adrian(3 ani), Rafael-Andrei(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput