Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Must! Sa nu uitati sa beti neaparat un pahar de must si pentru noi! De fapt se cuvine cate un pahar pentru fiecare baimareanca / maramureseanca plecata de acasa; dupa care sa intrati pe forum sa ne povestiti ce si cum...



Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Cred ca multe ne citesc din urma, ca dovada: 75 Vizualizari si doar 12 Raspunsuri...

Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by danast

Must! Sa nu uitati sa beti neaparat un pahar de must si pentru noi! De fapt se cuvine cate un pahar pentru fiecare baimareanca / maramureseanca plecata de acasa; dupa care sa intrati pe forum sa ne povestiti ce si cum...



Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze





Da' tu crezi ca dupa ce beau cate un pahar pt. fiecare , mai ai cu cine povesti?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Si de ce n-ati trecut capitolul 2 la titlu?
Chiar daca ati schimbat numele, ca deja e a treia oara cand se incepe cate un capitol , dar cu nume diverse.
Toata lumea are numere la capitole si noi........?


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Ce prompta esti Ali (sau cine a schimbat numele capitolului) Bravo tie!

Irlandeza, tocmai asta era ideea, sa vezi ce vorbarete vor fi dupa cateva pahare de must Si pot sa pun pariu ca Sarbatoarea Castanelor ne va fi povestita din cu totul alta perspectiva

Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare fetele...
Dragele mele ...cate un pahar de fiecare ziceti?...cam mult frateeeee.....vreti sa ne imbatam?
si revin imediat ca tre sa ii dau papa la Iarina

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Irlandezooo am adaugat la titlu cap 2.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Dar unde sunteti gagici? Acum cand am aparut si eu ...dispareti voi?
april nu e frumos sa mancam si pentru voi dar haideti acasa sa mancam impreuna si sa bem cate un pahar de must. Chestia ciudata e ca sunteti mai multe plecate decat suntem noi cele de acasa si ar cam trebui sa bem cam mult must...

Vad ca nu mai intra nimeni ...eu mai stau putintel pe aici si apoi plec la nanita daca nu da nimeni nici uhn semn.



ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ali , ASA DA!!! Mersi , sa am si eu cu ce ma mandri.

Oricum , sa stiti ca mi-e ciuda pe voi , ca o sa petreceti si noi..... o sa va asteptam in fata calculatorului , cu urechile lungite , sa auzim cum a fost.
Sa nu ne lasati prera mult sa asteptam. Sa probabil ca pana luni (2 oct.) nu mai auzim nimic de voi.


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Pai daca se dau disparute pentru un weekend intreg le tragem de urechi! Asteptam raport zilnic: cum sunt castanele, cine concerteaza, plus poze: ExpoFlora, artificii si tot tacamul ...

Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze

Mergi la inceput