Adrian Pintea si Lavinia Tatomir

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
Originally posted by mirib

Eu am tot respectul ptr cei ce se iubesc indiferent de varsta.nu stiu cati clienti va mai avea ea cu bioenergia dc pe el nu a reusit sa-l vindece.
Sunt multi bioenergeticieni care se lauda ca vindeca maladii precum cancerul,alte chestii, vitiligo, psoriazis pana si hemoroizi.

Miri si David - 23.12.2005



eu nu am auzit pe nimeni sa vindece ciroza !!!!!!!!!

SOSO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

uite de ce nu l-a putut vindeca Lavinia!

http://www.hotnews.ro/articol_75119-Actorul-Adrian-Pintea-a-incetat-din-viata.htm

SOSO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaviotita spune:

dumnezeu sa-l ierte !

angishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by soanso

uite de ce nu l-a putut vindeca Lavinia!

http://www.hotnews.ro/articol_75119-Actorul-Adrian-Pintea-a-incetat-din-viata.htm

SOSO



Ce vrei sa spui? Articolul acela este de pe 8 iunie si anunta doar moartea lui Pintea si spunea cateva despre cariera lui... Ce vrei sa spui cu "uite de ce nu l-a putut vindeca"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Actorul Adrian Pintea a incetat din viata, vineri, la scurt timp dupa ce a fost internat in stare grava la spitalul Fundeni din Capitala. Medicii au constatat ca actorul avea ciroza, dar suferea si de hipertensiune pulmonara si renala. Din cauza unei insuficiente cardiace severe nu s-a putut apela la un transplant.

Oana ,din cauza celor constatate de medici ,adica faptul ca avea ciroza,si altele .miri b ,zicea ca nu l-a putut vindeca Lavinia ,si ii aratam de ce .

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Nici eu n-am auzit de bioenergeticieni care vindeca ciroza. doar se lauda ca pot vindeca.nu stiu dc e si cazul ei,n-am urmarit interviurile mai vechi.
oricum ar fi cred ca are o durere imensa.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Ok, soanso am inteles, citisem si eu de complicatiile care le-a avut si care nu au mai facut posibila vindecarea, credeam ca poate a mai aparut ceva nou. Oricum, pacat ca nu s-a lasat convins sa apeleze la transplant pentru ca asta ar fi fost singura solutie si ar fi trebuit sa il faca mai demult nu atunci cand era prea tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

miri_b,Oana,este pacat ca s-a stind din viata asa tanar ,Lavinia l-a iubit cu adevarat,am vazut un interviu pt B1 asa frumos vorbea despre el ,sunt convinsa ca si el a iubit-o .
era un barbat frumos!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Eu de fapt divagasem de la subiect, cu perdea ii acuzasem pe bioenergeticieni ca sunt mincinosi, ca de fapt nu vindeca cate spun ei ca fac.
Nu cred ca am contestat frumusetea relatiei, eu sunt o romanttica incurabila, nu ma deranjeaza dragostea unora, chiar at cand altii dezaproba relatiile.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

www.cancan.ro/2007-12-20/Lavinia-Tatomir-primul-Craciun-fara-Adrian-Pintea.html" target="_blank">Trist-Craciun fara Adrian Pintea

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput