40 cu + sau - (cap.20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

uffa cu hustele voastre!! Baaaa da cit bors mincati ??? eu de 2 ori pe an !!! ca sefu e cu spaghetii!!! Am scris pov cu psihologul .acu ca m-ati stirnit, opriti-ma!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Soni, nu l-am facut pentru mine ci pentru o familie de prieteni de aici din US, ei gatesc serios si folosesc la greu; dar o sa-mi opresc si mie husti, mie imi place sa beau borsul asa, crud si e foarte recomandar de altfel intrucit este extract macerat la rece de taritze, care contin complexul de vitamine B

ah in libertatea de azi e un articol despre cum sa slabesti mincind 100g pepene galben/zi x 9 zile, ziceau ceva de B-uri si pe acolo

Soni, ma duc sa citesc, nu te opri!!

editez: unde bre ai scris??? ca eu nu vad nik!!

editez: hai ca am gasit! Mortala faza! Eu zic insa ca sa le pui pe toate povestirile la un singur blog, sa nu se risipeasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Pai e "doua "nema ca aseara eram la plinca si uitasi cum se face . Apropos ca sa nu postez mereu o poveste noua cum sa intitulez aceste amintiri?(Adminul zicea ca o sa ne fac private sa le trimitem doar la "preteni" dar pina atunci?)Ma gindeam la :Primii 50 de, ai de viata " dar pera multi au facut-o. Deci ori pov porcului ori fasole fasole, orei cum e gaura fintinii!! hi hi hi mai aveti idei trasnite ca atunci cind postez sa sriu acelasi lucru hi hi Acu ca am eu chef de ris toate e la somn!!! Lasa ca ma culc eu la 8 seara si vad eu cu cine mai rideti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

NEMAAAAAAA !!! AIUTOOOOOO! COME FACCIO POSTARE TUTTO SU LO STESSSO BLOG!!!! vOIAI IATALIANA ? Raspunde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ba acu serios voiam sa icep (daca tot m-ati gidilat cu ce i-mi amintesc .Am goluri profunde dar mama zicea ca mai bine avea 10 baieti decit una ca mine !!! si infunda bataie ca la gara pt 10!!!
sI DAC TOT N-AM SOMN HAI CU IDEI , APOI VOI DORMITI SI EU SCRIU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by nematics

mey, gata, facem bairam azi!!! La multi ani Mariilor, Marinilor, celor dragi ai vostri si ani multi inainte pentru Lu si al ei sot!!

La multi ani AnaMaria!!!

uf, voi deja si eu am zi lunga inainte...

AnaMaria, pai La Multi Ani si pentru ziua de miine ca e sfinta Ana, nu?? Sa vad poza cu tortul, placintele, micii si c.p.!!!!!!



Multumesc frumos Nematics...
Din pacate nu am ce sa-ti arat....nu mi-a ars de ziua mea...mi-a fost gandul doar la Mirela....am fost un pic plecata...am iesit la un suc cu un grup de prieteni....dar asa...din inertie..fara chef!!!!!!!!!!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472


Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

ANAAAAA, INTRA CU O IDEE TINARA!!! dac tot esti pe fir! Ai vazut ce te-am rugat pe topic mirela? Mai esti'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Carmi glumeam si eu, mama eu n-am nimic cu barbatii italieni doar ca am cunoscut citva prin sua si apoi filmele mama de care zicea si nematics. Dar nu-ti fa griji ca sint simpatici, nu au inventat ei pizza? Asa as intreba si eu pe Mik si Lu e adevarat ca barbatii francezi se machiaza?La multi ani aia mica si tututor care au rude numite Maria sau Marin. La multi ani Lu si casa de piatra in continuare. Eu nu am pacuat sa va citesc blogurile inca dar poate voi avea ceva mai mult timp in weekend. Nica macar nu am apucat sa o sun pe maica-mea ca e Maria. Rusine sa-mi fie.Si sa dea cel de sus ca Mirela sa se insanatoseasca. M-am rugat pt. ea azi. va pup cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

pai posteaza noua povestire ca raspuns la aia veche

ma gindesc la titlu

poate facem un mic concurs aici - cine gaseste cel mai bun titlu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Grazie mille! Ho capito un c----avolo!!! io non sono mica ingegnere di pc sono semplicemente ingegnere di capriole!!! Come si fa???? Adesso ,penso intensamente e poi ti dico cosa ho----partorito!!! Hi hi Nema unde nu intelegi ---traduc. Se pare ca vrei sa inveti serios italiana!!!

Mergi la inceput