Cluj rulz!-59

Cluj rulz!-59 | Autor: asi

Link direct la acest mesaj


NOI (album 1)
album 2

descintec
roxana1974 14.09.1974 - Serban , 22 iunie 2004, poze
carrie 22.08.1973 - Theodora Alexia , 30 mai 2003, poze
mariana tache 3.03.1979 - Stefan Adrian, 20 aprilie 2004, - poze1
Simon Andrei, 30 august 2005 - poze2, poze3
pufymic
ad_rianna - Bianca + Tudor, 3 noiembrie 2004
baby-boom - Elise, 9 iulie 2004
tuchi - Dragos, 3 aprilie 2003 - Medea, 10 aprilie 2005, poze
TatianaG 18.12.1972 - Clara-Maria, 31 ian 2004, Daniel Cornel + Eduard Mihai , 9 decembrie 2005poze
nana_sim12.07.1969
Annelise - Ana , 9 iulie 2004
Ripley - Ana Ecaterina 10 noiembrie 2005
nonna- Vlad, 20 octombrie 2003
impreuna - Sara, 25 noiembrie 2004, poze
mihaela ema - Darius, 20 noiembrie 2004, poze
ralucames 5.08.1979 - Stefania, 19 septembrie 2004, poze
asi 30.05.1975 - Razvan , 7 martie 2004, poze
codruta_grg - Petra Alexandra, 9 august 2005, poze
steaua 10.09.76 - Alexandru Tudor, 11 iulie 2005, poze
Flavia Maria - Antonio Mihai, 29 mai 2004, poze
Dara 07.11.1977 - Daria, 22 decembrie 2002, poze
Alexa-Ioana - Alexa Maria
joszaerika 9.04.75 - Norbert , 7 decembrie 2003, poze
svety - Dan Emilian, 26 iulie 2005, poze si www.dropshots.com/svety" target="_blank">
machetutza - Lucian, 3 martie 2004, poze
Boca Daniela - Alex, 27 iulie 2004
roxanicea - poze
Creola - Maria Sarah, 13 aprilie 2005
Arleene 1.12.1979 - Alexandru Mihai, 8 mai 2006, poze
mihaelagrosan -
arghirmonica - Cristian; Daniel, 14.03.2002
Romana 74 21.05.1976 - Matei, 04 iulie 2003; Luca, 28 august 2005
Alynutza


Oaspetzi:
Tzuni
jubica
Lucia
Linusa
Csylla
ana_b
saso
Silvia Popa
babygirl
Olim
17.06.1978
country girl - Ilinca, 10 septembrie 2005, poze
diadaniela


Poftiti doamnelor!

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mai fetelor dar unde ati disparut toate?

Propun saptamana viitoate INTALNIRE!



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Vedeti ca e eclipsa de luna. Se vede pana la 12 si nu sunt nori.

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

prezent!!!

sotzul meu e cu presedintele companiei venit in vizita.imi cam tzatzaie fundu...
plus ca pleaca pe 4 zile in State duminica si am emotii cat casa...

is oripilata, am aprins umpic tv-ul si pe PRO TV e un film absolut oribil, plin de paienjeni, n-am vazut de cand is ceva mai gretos.asta si ptr ca am arahnifobie dar oricum...nu pricep cum poate face cineva un asemenea film

Mariana ma gandesc la tine zilele viitoare, stii tu de ce

Roxa, cum e la Berlin,n-ai vreme de DC, asa-i??

Codruta nasol cu Ambient-ul.pe mine m-au enervat rau cei de la gresie, mai scria una din fete ca au un milion de modele si pot aduce 100...

ma duc sa citesc povestea lui Barbye, nu stiam nimik de ea, sa vad daca pot sa ajut

noapte buna

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

fetelor multumim de aprecieri si din partea vostra!!!
codruta eu as da fuga la OPC....eu am fost deja de cateva ori si mi-am rezolvat probleme cu succes.....s-au comportat f bine cei de acolo si totul s-a rezolvat f repede....am fost la ei pt produse cmparate din Billa, de la Domo, Metro, deci toate magazine mari.daca tu nu reactionezi la nesimtirea lor, nici tu, nici alti clienti nemultumiti si ei stau bine mersi....
eu am fost prima care am facut reclamatie la OPC la adresa DOMO si am primit masina de spalat cu 1,5 mil mai scumpa decat cea pe care am comandat-o initial si umblau toti p-acolo ca pe ace numai ca sa ma satisfaca pe mine ca i-am amenintat ca ii dau in judecata...

btw ...ma bate gandul sa fac reclamtie la Coca-cola....

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:



Stanca, cred ca cu de-astea ne-om mai confrunta la gradi, bine ca se rezolva pana la urma si iti inapoiaza lucrurile ... nu ca as fi de acord cu asemenea "uitari"... eu sunt inca suparata, pt. ca Stefania urla parca tot mai tare cand ne apropiem de gadi... ea ar vrea, dar tot cu "lalu" de manutza... Parti bune: deja canta melodii la cantecele pe care inainte doar ma punea sa i le cant, danseaza si zice cuvinte noi, se descalta singura, vrea sa "schie" pe "foie"... Parti proaste: nu papa cat zic ele ca o face... nu doarme cat zic ele ca doarme... (mor cand stiu ca cineva ma minte...), o gasesc cu pantalonii intorsi cu fata-n spate, murdara la fundic(-ca nu o sterge nimeni-cred eu)... dar cum naiba sa se ocupe de ei ca acasa, cand sunt de 10 ori mai multi copii decat ingrijitoare???

Criss. , eu nu prea ma mai uit la PROTV la stiri si filme, decat pe alese (cand ai ce alege)... pt. ca in ultimii ani, s-au axat pe stiri violente, iar de filme nu pot sa zic ca sunt altfel... strica tot ce ar mai fi ramas bun in generatiile care vin... si cand te gandesti ca tot ce fac e bine calculat... mori incet!! Venim azi pe la 7 jumate la voi

Alinutza, spor la cautari de saltele, ca vad ca te framanta aspectul asta...

Arleena, cu OPC-ul..... pai se poate?? Dar totusi ce faceai la ora aia pe net?? nu-ti doarme bebeul?? draga de tine

Codruta, am vazut aseara eclipsa (partiala)... se vedea asa frumos din balcon... mai ales ca nu era nici un nor...

Stiti ca azi e sarbatoare??? Deci, dragelor, azi odihna la greu

Va pup, pa-pa!!


minunea vietii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Azi dau de , ca sunt si Maria, a treia generatie, dupa bunica si mama, plus soacra-mea... Nu stiu zau cum s-a nimerit sa ne strangem atatea la un loc...


Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:


La Multi Ani, Alinutza Maria!!, dar si tuturor celorlalte Marii... sa fiti sanatoase, fericite si pline de viata pana la adanci batraneti!!

minunea vietii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Rugati-va pentru Barbye! O opereaza acum!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani Mariilor mici si mari!

Mariana iti tin pumnii sa iasa bine treaba!

Raluca eu am noroc ca Razvan nu face nici kk nici pisu la gradi.Azi am vorbit iar ci directoarea si zicea ca in dulapul lui nu erau haine.Deci cineva le-a mutat.Azi i-am zis directoarei sa se uite ca l-am dus imbracat.

Azi dimineta imi zice Razvan ca nu merge la gradi.Nu a plans dar....La intrare se prinde de tocul usii si nu vrea sa intre.Noroc ca mi-am adus aminte ca a pomenit de o fetita Eliza si l-am convins sa mi-o arate.Asa a intrat.Cum era mare taraboi (urlau vre-5 copii) ia scos afara ,in parculet ,si asa Razvan a fost foarte cooperant.




Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

quote:
Originally posted by asi

La multi ani Mariilor mici si mari!

Mariana iti tin pumnii sa iasa bine treaba!

Raluca eu am noroc ca Razvan nu face nici kk nici pisu la gradi.Azi am vorbit iar ci directoarea si zicea ca in dulapul lui nu erau haine.Deci cineva le-a mutat.Azi i-am zis directoarei sa se uite ca l-am dus imbracat.

Azi dimineta imi zice Razvan ca nu merge la gradi.Nu a plans dar....La intrare se prinde de tocul usii si nu vrea sa intre.Noroc ca mi-am adus aminte ca a pomenit de o fetita Eliza si l-am convins sa mi-o arate.Asa a intrat.Cum era mare taraboi (urlau vre-5 copii) ia scos afara ,in parculet ,si asa Razvan a fost foarte cooperant.




Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.





....deci nu era vorba despre Elise ........

Nasol ca nu voi putea veni la intalnire....dupa atata lipsa de pe dc am devenit un soi de mini outsider...da' nu scapati voi de mine asa usor!!!!

....nu stiu nimic despre barbye. Pt. ce o opereaza?

p.s. S-o fi suparat Svety pi noi, ca nu mai zice nika???



poze cu noi


Mergi la inceput