postarea mesajelor despre dr Hamid

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denise spune:

este f bine ca te gandesti la acest aspect de pe acum (dr pediatru); este bine sa gasesti pe cineva, ptr ca atunci cand va veti intoarce acasa sa vina si sa ii faca prima vizita BB-lusului. Eu te-as sfatui, pe cat posibil, sa iti fie si medic de familie, dar nu neaparat. In ceea ce priveste persoana, din nou, te-as sfatui sa apelezi la un medic de la o policlinica cat mai aproape de casa: chiar daca vine la domiciliu, una este sa vina de la distanta mai mare, alta de aproape, nu? In plus, cand BB creste, o sa mai mergi si tu pe la policlinica, asa ca ar fi bine sa nu fie prea departe. Daca arunci o privire la discutia despre medici pediatrii - recomandari, o sa gasesti o multime de "variante". Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitibiti spune:

merci mult denise dar m-am uitat pe forum si nu am vazut nimic de medici pediatri...gasesc pe forum sau sa caut eu pe alte siteuri?
daca poti sa-mi dai ceva indicii ti-as fi recunoscatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denise spune:

Sigur! In sectiunea Parintii intreaba, parintii raspund, exista un sub-capitol intitulat Medici pediatri - recomandari; acolo, fiecare a postat pareri despre medicul sau pediatru. Cred ca ar fi bine sa arunci o privire, chiar sa pui intrebari. Succes!

Mergi la inceput