Iasule, mandra cetate (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Mai fetelor,multumesc pt urari,dar cum spuneam ,mai am 9 zile pana la plecare...deocamdata fac lista cu ce urmeaza sa pun in bagaje..
Danna,in Antalya plecam..
Pai Dana,ce sa mai spuna..mai ales ca e fan Steaua de nu mai poate...mie imi pare rau ca nu m-am gandit din timp,adica cu o zi inainte macar,ca sa-i fi facut si o minge langa ..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani Irinaaa!
Sa fii fericita si iubitaa!

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani, Veve!

Carmen(38 fix) siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI Veve! Sa fii sanatoasa si tot binele din lume la tine sa se adune!

LA MULTI ANI cu intarziere sotului Cristinei!

Eu am un prieten care se ocupa de centrale termice,reparatii,verificari...Daca doriti va pot da nr lui de telefon.


Miha


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

neata fetelor!!!Azi am reusit sa ma trezesc dupa cum se vede un pic mai devreme asa ca trec intii sa va salut..si sa va rasfat azi cu cafeluta de dimineata!!!
LA MULTI ANI,VEVE!!!SA FII IUBITA SI FERICITAAAAA!!!!
mephala30(Carmen), iti urez de pe acum nastere usoara ,refacere rapida si un bebe sanatos,frumos si ...somnoros!!!
Alipiticot si tie aceleasi urari ca eu nu stiu cind mai reusesc sa intru..data viitoare va gasesc deja in clubul mamicilor cu 2 copii.Ma intrebai cum ma descurc...acum mai bine ...primele zile cu ei 2 acasa au fost urite tare...mi se parea ca nimic nu fac cum trebuie si plingeam in fiecare seara.Acum deja nu mi se mai pare asa greu am cit de cit un program....si am zile cind vine soacra mea cite 4-5 ore pe zi si se ocupa de ALex ca el e marea problema,vrea atentie si face orice ca sa o obtina..s-a obraznicit f tare si caut metode sa-l readuc la normal...dar sint fericita ca pe Timeea o iubeste nu a incercat niciodata sa-i faca rau,se urca in patutul ei si o pupaceste prin somn.Ieri i-am facut analizele pentru gradinita asa ca de pe 18 va merge la gradi.Un alt val de emotii..sper sa-i placa!!!
Inimioara felicitari pentru centru..cred ca sintem vecine.
O zi frumoasa !!!
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

Acvi, ce bine ca te-ai obisnuit cu 2 comori...cred ca e greu, fiecare vrea partea lui de atentie...dar, tece repede timpul...

Adriana, concediu placut!

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna dimineata!

va rog mai scrieti o data (sau trimiteti-mi PM) numarul dr BOGDANICI (oftalmolog pt copii); stiu ca s-a discutat relativ recent, dar nu mai gasesc!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Buna ziua doamnelor si ... domnule!!!

am intrat sa ma laud cu noua semnatura.

Deocamdata nu ma simt prea bine imi e greata si salivez la greu, dar ma consolez cu ideea ca dupa trei luni imi va trece.
Ieri am fost pt a doua oara la ecograf si am facut "prima poza cu maimuta". Am citat pe dr Mihaila Catalin.

La multi ani, Veve!!!
(nu stiu cum e cu diferenta de fus orar, dar poate nu am intarziat foarte tare)

Va doresc o zi usoara.

kiss
9+
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

LA MULTI ANI IRINA! Sa fi sanatoasa si sa te bucuri de familia ta!

Felicitari Kiss! Sarcina usoara si un bebe sanatos!

Acvi, adaptare cat mai usoara la noul program si mult succes lui Alex la gradinita.

V-am citit, dar nu stau prea grozav cu timpul si nu apuc sa scriu. Sunt datoare cu o explicatie. Trebuie sa o duc pe Stefi la cresa pt. ca socrul meu nu se mai ridica din pat de 1/2 de an (nu este bolnav, doar batrinetea - are 81 de ani), iar soacra mea, la 71 de ani nu mai face fata la amandoi. Bona de incredere nu am gasit si prefer sa o trimit pe Stefi in colectivitate decat sa stea cu o bona care sa-i sufle in cornite. Crese particulare nu am gasit, ar fi o varianta, pana atunci am vorbit la cresa din Tatarasi. Acolo au fost copii verisoarelor mele si amandoua au fost multumite de servicii. Stiu ca va fi greu, sper sa avem amandoua destula putere pentru a ne adapta repede.

L_carmen voi aveti Renault? De care? Sunteti multumiti de masina? Vrem sa dam si noi comanda saptamana aceasta si caut cit mai multe pareri ale posesorilor.

Si noi vrem sa mergem la dr. Bogdanici. Nu stiu numarul, am inteles ca are cabinetul in pasajul de langa Casa Modei. Si Stefi are un usor strabism si vreau sa o duc la control. Asa ca si pe mine ma intereseaza numarul si locatia/programul cabinetului.

Miha, pe mine ma intereseaza numarul de telefonal tipului cu centrale, vreau cine serios care sa-mi faca revizii periodice. Eu am centrala Millenium, montata in 2001, pana acum mi-au facut service cei de la Clima Therm Center, dar trebuie sa ma rog de ei sa vina.

Va doresc o zi frumoasa si cica vom avea vreme frumoasa (chiar daca acum toarna cu galeata)


Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Felicitari,felicitari!
Sarcina usoara ,nastere usoara si bebe sanatos!
Si ca sa te incurajez...mie mi-a fost greata vre-o patru cinci luni..si toata sarcina am avut arsuri pe esofag si nu am putut manca mare lucru..primele patru luni am mancat doar salata verde,fructe,iaurt si miere.. si-am slabit 10 kg(nu ca n-ar fi fost de unde..)
Din cate-mi amintesc,greata de dimineata trece cu biscuiti..
Bucura-te de cea mai frumoasa perioada din viata ta!

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput