noi sagetatoarele (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna
mormelvio bine ai revenit dragutaasteptam impresii si pozici
dialnykon ai pozici cu zilele cetatii sa vad si eu cum e la voi?
pupici


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mormelvio bine ai revenit. cand incepi noul job?

26 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Salutare. Acum sunt suparata foc, de o ora plang de nervi si intru sa va zic si voua de ce. Azi dimineata vorbesc cu o prietena sa ne intalnim la o cafea. Zis si facut, ne vedem la 50 m de blocul meu la o cofetarie. Iau cu mine toti banii din casa, nu multi, adica 600.000 lei, dar pt noi reprezinta o avere dupa concediul asta, si ma duc sa ma intalnesc cu ea.Stam la barfa cam o ora dupa care vin inapoi spre casa. Ma dezbrac, ma apuc sa fac ceva de mancare, si la un moment dat descopar ca nu mai avem paine si trebuie sa ies sa cumpar. Caut banii in buzunar si nu-i gasesc. Rascolesc toata casa, toate buzunarele si nimic. Am pierdut ultimii bani din casa.....cat de prostanaca pot sa fiu??? Mah nu e o suma enorma dupa care sa plangi o ora, dar pt mine reprezentau banii cu care imi plateam benzina pana la Debrecen cand trebuie sa ma duc la doctor. Acum numai am nici bani de benzina si nici de consultatie....iar de intrat bani...cine stie cand ne mai intra...ca eu nu lucrez inca, abia din 25 o sa incep serviciul....iar sotul meu a primit 3 salarii in avans ca sa putem pleca in concediu.....in aceste conditii sa nu plangi???
Ba imi vine sa plang intr-una de nervi, dar nu ma lasa catelusa noastra care vine si imi linge lacrimile....
Azi e 13, si se pare ca la mine a functionat din plin ziua cu ghinion.Ma duc sa ma mai bocesc un pic sa ma descarc!

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

of mormelvioimi dau seama ce a fost in sufletu taulasa c o sa va descurcati voi intr un fel,asa e viata ,mai si pierzi.la mine slava domnului, n a functionat ziua cu ghinion,desi a fost o zi stresanta.


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Of, Mihaela, toata dimineata am stat cu un nod in git si am intrat pe la sagetatoare sa inveselesc! Si cind colo...Ma doare sufletul pentru tine! Stiu ce simti, ca am patit si eu de citeva ori...c-am de 3 ori juma de an!
Hai, capul sus! Cind stii ca sunt ultimii bani, si 50.000 e mult!
Nu vreau sa te critic, dar la ce te-ai gindit cind ai luat toti banii din casa??
Nu te mai amari! Lasa ca va descurcati voi cumva!

My lady Di & Aly
www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor, azi sunt mai bine un pic, dar inca nu am depasit criza de nervi...asta pt ca a mai aparut o problema la care abia maine o sa aflam un raspuns si dupa care o sa randem sau o sa plangem in hohote. No...cu banii ne-am mai revenit pt ca ne-a intrat o nunta de impodobit in 30 sept. si am primit banii azi, bani cu care reusesc partial sa-mi acopar cheltuielile astea urgente, dar nu suficienti...cumva o sa ne descurcam insa. Decat nimic, e bine sunt foarte bine veniti si astia.
dialnyko: si tu ai probleme?? de la ce stai cu nod in gat? hai ca facem clubul fetelor amarate, dupa cel al indragostitelor de luna trecuta....:)

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

pai ca sa depasim momentele astea de criza,eu zic mormelvio draga sa ne zici cum a fost in vacantace zici?

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Buna idee, Carolada! Asa hoinarim si noi virtual si imaginar prin Ungaria si Germania!
Miha, nodul in git mi s-a pus cind am citit topicurile de la Discutii generale/Mi s-a rupt sufletul!

My lady Di & Aly
www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

of,fetelor am citit si eu si chiar mi s a rupt sufletuhai sa ne inveselim nitelca doar sagetatoarele sunt optimiste,nu?


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Mah fetelor am citit si eu si mi-a pierit cheful de povestit ....
Am pus cateva poze in albumul meu numit Italia 2006. Puteti intra sa le vedeti, poate va mai destindeti un pic.

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput