Copii nascuti in 1999 (6)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

o carte cu povesti...Tezaurul cu povesti=65RON o editie superba!
Papusi Polly Pocket (dar in RO sunt magari...50E o gentuta care in Germania e 20E fara reducere...am luat de Craciun si cu 12E), papusi Spioane (vezi ca la Selgros sau Metro sunt 60RON fata de 70ron la Cora)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Nuuuuu....... nu mai vreau Spioane!!! nici cu par lung ,nici scurt, nici mov si nici alta culoare ,cu sau fara accesorii ca nu mai incap de ele .

Colectie si la voi?
Ce si-a dorit la Craciun : familia lui Steffi cu copilasi, trasura lui Barbie sau cine o mai fi, posete toate culorile si marimile daca se poate si plusuri( asta e descoperita recent ca nu s-a jucat cu plusurile cat era mititica).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auras_v spune:

dana cristina mea e inebunita dupa hainute frumoase si cosmeticale ( geluri de dus ,spuma de baie ,parfumelesi cam atit are voie la cap asta)...binenteles ca jucariile niciodata nu-s prea multe si una noua e binevenita oricind ( daca se poate barbie si accesoriile ei )...si in ultimul timp a descopetit cartile de povesti ...in mare parte citesc eu ,ea cam rar
va pup si va doresc SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI , PASTE FERICIT


AURAANCA-ALEXANDRAsi CRISTINA-IOANA
poze ANCUTA
slide ANCA
virsta ANCA
site fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

Buna mamici

Va doresc la toate un PASTE FERICIT si la copilasi vacanta placuta,cred ca toti au asteptat vacanta cu sufletul la gura,cel putin fata mea numara zilele.La noi a inceput vacanta de azi.

pupici si SARBATORI FERICITE.

Edith24+ si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Sarbatori fericite si multa liniste in suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Paste fericit si vacanta frumoasa si insorita !

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Paste Fericit va uram si noi,plin de lumina si caldura sufleteasca iar iepurasul sa va aduca tot ce va doriti!
Vacanta placuta prichindeilor...!



Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Hristos a inviat!

Sper ca iepurasul a fost darnic cu micii nostri elevi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Adevarat a Inviat!


Iepurasi coconasi......
...ce frumos a fost de Paste.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Hristos a-nviat!

Ce mai faceti, dragelor? Nu am mai scris demult pe aici.

Vroiam sa va intreb: ati fost vreodata absente de la aniversarea puilor vostrii? Eu sunt necajita acum ca duminica plec in tara (mama face o operatie pentru o tumora pe creier) si vineri, pe 20 Andrei implineste 8 ani! O sa facem o mica petrecere in familie sambata asta si o mare petrecere cu copiii cand ma intorc, dar... tot imi pare rau... ati trecut prin asa ceva?

Multi pupici de la noi!

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput