Copii nascuti in 1999 (6)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

quote:
Originally posted by ralu

Buna fetele!

Nora-da, ne intersectam peste tot. Eu stau in sudul Frantei (Marseille). Ce coincidenta-si eu tot vara asta m-am mutat si tot cu lucrarile sunt ocupata si eu. Ma simt un pic aiurea ca pe fete le chinuim cu lucrarile noastre, dar cred ca in vacanta de la sf. lui octombrie vom pleca cateva zile sa le scoatem si pe ele!!

Va pup!

Ralu-mamica de 2 printese (Ioana si Maria)

Mon Dieu, sudul Frantei, ce minunatie! Am fost intr-o vacanta acolo, raiul pe pamant!
Exact asa si la noi, si noua ni se pare ca-i cam sacrificam pe copii. Ce sa-i faci, in definitiv pentru ei facem toate astea, nu? Si, culmea, si noi speram sa cam terminam la sf lui octombrie si sa plecam undeva de Toussaint! Pai hai, voi urcati, noi coboram si ne intalnim in Alsacia, de exemplu! Ar fi dragut, nu?

Ocu, asa e, sunt muuulte de vazut, dar nici noi nu reusim sa facem atatea cat ne propunem. Acum e casa noua si-i de lucru la amenajari, apoi sotul meu lucreaza mult si-n weekend are dragul de el nevoie sa se odihneasca, etc, etc. Dar e reconfortant sa poti da o fuga pana la Paris sau la Trier (un orasel minunat, veche cetate romana, in Germania, langa granita cu Belgia) sau la Canalul Manecii...Sunt multe de vazut si noi suntem calatori, asa ca incercam. Mai vorbim.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Nora bine ai revenit
Stiam eu ca ai treaba multa cu casa noua
Ralu, ma bucur ca iti place Bistrita, si mie, desi doar de 12 ani stau aici. E linistit si imi place mult.


La multi ani

07.10.1999 -Adrian Mihai - "Cortez"
08.10.1999 - Patric - Dana - "DanaR"
09.10.1999 - Raluca - "corinadana"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

LA MULTI ANI! Adrian Mihai , Patric ,Raluca.

Petrecere frumoasa , sa cresteti mari si sanatosi .


Fiica-mea vrea catel asta imi lipsea , azi am linistit-o cu videoclipul Cleopatrei Stratan :
www.youtube.com/watch?v=H66RM4_Rj-M&mode=related&search=" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H66RM4_Rj-M&mode=related&search=

Weekend placut si plin de calatorii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

La multi ani!Adrian!
La multi ani!Patric!
La multi ani!Raluca!


Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Zana- si Ioana vrea catel. Eu i-as lua,dar noi suntem plecati de acasa pana la ora 17.30 si mi-e mila de bietul animal sa-l las singur.

te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

a mea de cand vrea catel, purcel, rame, fluturi, pisici, berze, ursi panda, si ce-o mai misca prin lume????/........ce mai gradina zoo!!!

mi-a spus ca ea vrea sa se faca ingrijitor de animanle ...ca-i plaaaaaac la nebunie animalele..............pt ce ma lupt eu sa-i asigur toate conditiile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Si Maria, cea mica, este a fel. Cred ca ar mangaia si un sarpe daca ar putea.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manis spune:

salutare mamicilor!Am si eu o scolarita nascuta in 1999-24.10.Ne primiti in randurile voastre?Luiza-Andreea se numeste zana mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by manis

salutare mamicilor!Am si eu o scolarita nascuta in 1999-24.10.Ne primiti in randurile voastre?Luiza-Andreea se numeste zana mea.

cu un copil esti mai bogat



trecut pe lista
BUN VENIT PE DC si la copii din 1999

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Bine ai venit "manis"!

Va pup!

Mergi la inceput