Din Botosani ? (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Fetele aici sunt Am cam umblat aiurea in ultimele zile,cam rar pe acasa
Numai de mancare vorbiti?Mooaamaaa ce va faaaccc eu vreau sa intru la regim,dar cand citesc ce scrieti,salivez aici pe tastatura
Eu vroiam de azi sa ma bag la o cura de slabire,dar...nici o sansa...azi am in menu snitele cu cartofi prajiti,n-am mancat de mult si mi-e pofta de mor aaaaa si salata de vinete

Nanami,Hanako,voi cand veniti in BT?Sa vorbim si cu Ina si sa ne intalnim toate daca reusim.Oricum,nu cred ca veniti voi din Japan amandoua in acelasi timp.Dar ar fi super.

Cum e vremea pe la voi?In Iasi e friiiggggg ai ploua,mi-am pus plapuma ca nu mai pot Sor-mea deja vrea caloriferul ala electric sa-l pun in priza,pai la iarna ce mai facem?

Nanami,tot cu pofta de pate ai ramas?Poate esti Chiar mi-e imposibil sa cred,in Jap sa nu fie pateu?In locul tau as deschide o fabrica de pateuri ce zici?

Week-end placut daca nu mai dati pe aici,eu revin

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

alayna mamaaa bine ai revenitai lipsit putin
din peisaj si ne-ai lasat masca
in botston voiam luna asta sa merg insa sa-u schimbat planurile
si vom veni la anu (de paste)poate face nanami un efort si vine si ea sa mancam oua si pasca facute de INA
hihihi ce frumos ar fi ..insa mai este vreme pana atunci
chiarrr nanami tu cand pleci in rom?
va las si revin ..multi pupicipt toate fetele


POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Ar fi super sa ne intalnim toate,poate mai vin fete
Asa ca,Ina,pregateste-te bine
Hai ca eu aduc cozonacul

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

neata...ce faceti?
nanami azi esti la munci?
eu ma plictisesc raude dimineata mi-am facut treburile si
acum ma uit la steleemi si mamaie dorm in nestire
cred ca am sa ma apuc sa fac ceva dulce ..clatite cu ciocolata sau papanasima duc sa vad daca am din ce face
va pup pe toate si va doresc un weekend placut


POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

buna

eu am muncit pana la pranz , acu sunt acasa , si ma racoresc cu o bere , ca iar s-a incalzit ,

as manca si eu ceva bun , dar nu stiu ce

eu , nu stiu fetelor cand voi merge in tara , dar oricum vreau pana-n 2008 , pana incepe hiro scoala , mai stii poate chiar la anul , tare frumos ar fi sa ne intalnim , chiar as vrea , eu oricum o sa va anunt

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:


Fetili ,ci facetiii
Eu abia m-am trezit si butonez computerul
Mi-e foame de mor,trebuie sa merg sa cumpar ceva,frigiderul meu e gol,bate vantul prin el.Mi-e pofta de lapte cu cacao,margarina si dulceataaaaa....aoleeuuuuuuu
Voi ce-ati mai halit?
Azi am o leneeeee,n-am chef de nimic
Dupa amiaza,vine o prietena in vizita sa mai palavragim si noi de ale noastre,am sa mai intru mai tarziu sa vad ce mai faceti

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

alayna iar vb. de mancare ? ai niste pofte de ma dai gata

restul cucuietelor pe unde va ascundeti???

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,pai ce sa facem.Mancam sa supravietuim Hai ca lapte cu cacao nu e cine stie ce delicatesa ...hmmm,da' ce mi-e pofta
Cred ca am sa-mi cumpar o vaca,prea mult imi plac lactatele decat sa ma duc zilnic la magazin pentru o kila de lapte,mai bine ma duc si-mi mulg vaca,am si lapte proaspat,fac si branza si smantana......

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

ia uite ce idee buna alayna
sa faci si poze la Doamna VACA s-o vedem si noi

dar stii sa mulgi vaca? eu nu mi-e frica de animale mari , si vaca mai da si cu piciorul

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,pana ce-mi iau eu vaacccaaa......o sa am si nepoti,unde sa o tin?In balcon?
De muls nu stiu,n-am avut vaca niciodata,dar totul se invata
Hai ma ca glumesc cu vaca,cred ca te-ai prins
Mi-am facut pofta pe azi cu lapte,asa cum mi-am propus
Tu ce-ai facut bun de papa?
Mai bagati fetelor niste idei pe aici ca sunt in pana

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput