Din Botosani ? (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,bineinteles ca nu am fost la doctor,pai chiar ca merit o si
Parintii mi-au adus o masina de spalat automata,pana acum spalam la mana,va dati seama ca era cosmar,un frigider,aragaz,2 dulapuri mari , mancare ,printre care salata boeuf si multumesc Doamne ca am putut manca un pic ,dar gatul tot ma doare,mi-as scoate amigdalitele,dar stiu ca e cam periculos,sa nu mi se duca raceala la plamani.
Simt ca am amigdala atat de umflata,ca deja a inceput sa-mi apese limba in fundul gurii

Luna de luna am de-a face si eu cu durerile pre-menstruale .Eu dorm numai pe burta.Iti dai seama ce chin am ,ma dor sanii si cand merg prin casa.

Eu ma mir ca ai dureri,am auzit ca dupa prima nastere durerile astea dispar,dar vad ca nu e asa

Eu am mai observat ca in inainate de Cm,mi se ingrasa parul foarte repede,am chef de cearta,sunt nervoasa din orice,am greturi,imi apare cate un cos pe barba ...vai ma dispera.

Off noi femeile,numai noi stim cat suferim










"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nimeni n-a mai dat pe aici?
Se vede ca a inceput week-end -ul
Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani Anelor, care isi serbeaza numele astazi!

alayna, n-am mai mincat pizza, am mincat mici. Daca ti-e pofta, suna la o pizzerie care aduce mincare acasa. Noi asa procedam cind avem musafiri.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Ce mai... acum mi-ai facut pofta de mici






"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:



hei .... de mici se vb. aici ???

ce faceti azi???



G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Eu incept sa-mi revin cu gatul,mi-am schimbat medicamentele,iau ceva mai puternic si sunt mai bine
Drept dovada,azi am umblat aiurea toata ziua prin oras



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Bate vantul prin subiectul nostru











"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:



scuze , azi a fost ziua lui Hiro si am fot putin ocupata , plus ca f. multumita , nu i-am vazut asa un zambet pe buze de mult , sunt multumita , am un baiat mare si cuminte foc....... adica deloc , in fine asta nu se pune la socoteala ,

alayna ma bucur ca te simti mai bine

hanako unde ai disparut ????

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

nanami, sa-ti traiasca Hiro si sa fiti fericiti!
Fetelor eu incep serviciul si probabil voi scrie mai rar, dar sa stiti ca va citesc mereu.
Numai bine, ina C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna
am revenit si imi cer scuze de apsenta mea in aceste zile
nanami un sincer la multi ani pt HIROsi sa va fie sanatos si sa va aduca numai bucuri in casa voastra
おたんぎおびおめでいとございます 
noi zilele astea am fost ca deobicei pe garla
iar astazi (priviti aicI
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ohashi_irina/detail?.dir=ebebscd&.dnm=765cscd.jpg&.src=ph
va pup si revin maine
o zi buna tuturor

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput