Din Botosani ? (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna fetelor
eu azi nam reusit sa intru pe la voi ...am facut treaba si am pregatit cateva gustari pt ca maine e ziua lui mama de nume si avem si noi ceva invitati la masa
ioana la multi ani la printesica ta sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucuri

hai va pup pe toate ca fug la nani ZZZZZZZ
pt toata lumea

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Hanako,La mult ani mamei tale pentru ziua de maine.Ea e inca in Jap,nu?Hai ca tre sa dai de baut in cinstea ei
Daca mananci maine o prajiturica sau ceva bunut,sa te gandesti la mine ,ca vreau si euuuuuuuuuuuuuuuu

Ioana,cum a fost berea? Ati avut curaj sa renuntati la pizza,pe mine daca ma starnea cineva,nu renuntam pana nu-mi faceam damblaua

Ina,gata sosul de rosii?Cat mai ai concediu?

Eu incerc sa manac niste paine cu crema de branza,vai de buna e.Dar ma doare gatul ingrozitor si nu am rabdare sa mananc incet.
Nu pot sa inghit.Imi trebuie inmuiata hrana ca la bebelusi la ce dureri am

Ma duc sa me dreg cu niste pepsi

Va pup



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

alayna multumesc pt urarimama inca mai este aici
am facut si prajiturici in dimineata asta fii sigura ca ma voi gandi si la tine in acel moment
va pup fug ca mai este treaba de facut
o zi buna

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Hanako,baga tare soro la prajituri si sa-ti iasa blatul pufos.Aoleu ce-ti facem daca nu bagi niste poze de la party sa-mi bag gheara in gat oleaca
Eu mor aici de durere in gat,e deja 3 si n-am inchis un ochi,iar trebuie sa ma trezesc la 5.
Offf.....urasc sa ma trezesc asa matinal

Ma duc sa-mi fac un sandwich...ca sunt lihnita de foame





"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Fetiliiiiiiiiiii,eu sunt la servici,am dormit numai juma de ora
Am o fatza de zici ca m-a calcat trenul,sunt botzita rau rau
Gatul ma doare la fel de tare,daca am timp cred ca ma duc la un medic azi,nu mai pot





"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:



acum am venit si eu de la munci , m-a inchilozat salele si mor , si de burta , ca sunt inainte de a aparea CM.

hanako la multi ani , mamei tale , e Maria a ? aoleuuuuu,,,, ce bunatati ai facut ? distractie placuta

apropo , mai sunt MARII ??? La multi ani

alayna sanatate si du-te la medic , si mai lasa pepsi daca te doare rau gatul , ca nu e bun la gatut

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:



Irina, la multi ani mamei tale! La multi ani si tuturor Mariilor pe care le cunoastem.
alayna, du-te acasa si dormi, daca nu macar stai in pat cu ochii in tavan, sa iti mai treaca oboseala.
nanami, lasa ca trece in citeva zile si durerea de sale.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

hanako petrecerea e-n toi???

alayna cum te mai simti???



la tot

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Feteli,abia m-am trezit,am dormit vreo 4 ore,gatul ma tot doare,nimic nu s-a schimbat
Eu iau ampicilina ,din 6 in 6 ore, cate 2 bucati ,sunt de 500 mg si vad ca tot n-au nici un efect,poate trebuia sa iau altceva .
O prietena s-a mirat cum de iau asa si a zis sa nu fac vreun shoc ceva...ei na,ai vazut drac mort?
Nu pot manca nimic,nici macar supa,stomacul ma doare de la medicamente,mi se face o mare foame si ma ia cu calduri,chiar ma simt jalnic
In cateva vin parintii la mine,mai intru eu dupa ce pleaca ei

Hanako,simt eu ca te distrezi bine,ia mai zi,care e treaba pe acolo?A inceput party-ul?

Nanami,asa am si eu dureri mari inainate de CM.Dar eu sunt nervoasa pe toata lumea ,asa din nimic.Indispusa,dureri peste tot....off e jalnic,acusica vin durerile si la mine

Ioana,cum a fost berica aseara? Mi-ai facut pofta de pizza ,te manancccc ca mi-ai starnit poftele,eu sunt mai poftcioasa decat o gravida





"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

vai.....alayna o sa-ti strici stomacul , mai incearca si cu altceva , ceaiuri sau........ ai fost la medic ???? banuiesc ca nu ai grija de tine

asa e cu durerile astea , off... ca si eu m-am saturat ce blestemate suntem noi femeile stiti ce as vrea eu sa fac acum ???? sa-mi tai sanii , ca m-am saturat de ei , doamne ce durere , de 2 sapt. ma terorizeaza , nu le mai suport , inainte de asa..... cu 2 sapt ma apuca , si nu suport nici macar hainele pe mine , imi vine sa le tai , sa le rup , voua vi se intampla asa ceva ?

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput