haine gravide

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

eu vara am purtat rochite normale, din acelea lejere.
am mai avut si o pereche de pantaloni trei sferturi cu elastic in talie, la care am asortat un tricou de gravide de la www.RECLAMA ILEGALA.
mi-am cumparat o pereche de blugi pentru gravide, 2 salopete de blugi (ca le-am luat pe oferta si am platit doar una).

23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

imi pare rau, dar nu pot sa scriu numele site-ului.
se numeste bebe bulevard scris intr-un cuvant.

23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

megbeng, si eu si anul trecut si acum am cautat cu disperare lucruri frumoase pt gravide.Nu sunt, ce sa mai prin Bucuresti.
Am gasit ceva dragutz la magazinele normale masuri mai mari, asta e solutia cea mai buna..si in 2 magazine..La magazinul Victoriei.parca et3, chiar lucruri f dragutze si la magazinul Titan, parca ultimul etaj.



AniS 19+
si Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

anis, gabitza, ati avut dreptate cu magazinul victoria...am gasit niste bluzite dragute si tineresti..dar la etajul 4..la 3 erau lucrusoare putine sipentru sarcini mari de tot!
mi-am mai luat 2 perechi de pantaloni (blugi si raiati) de la rococo, de langa piata sf, gheorghe (erau inca vreo 3 gravidute la cumparaturi, asa simpatice!!!).
am trecut de curiozitate pe la mothercare..au preturi ASTRONOMICE! 3 milioane si ceva o pereche de blugi!!! si astea-s lucursoare pe care le purtam cateva luni, totusi!


vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sraluca spune:

buna fetelor,
eu am comandat la tara fashion prin august ceva si inca nu au venit.
e drept ca ma vrut marime speciala dar oricum.
ultima oara mi-au zis sapt trecuta ca "maine trimitem comanda".
si povestea asta dureaza de o luna.
pentru cele din constanta: asa ca m-am dus ieri in p-ta grivitei la mag de garsi de pe stefan c mare (vis-a-vis de blanuri) si mi-am luat niste blugi marime mare la 100 ron pe care sper sa ii folosesc vreo 2-3 luni de acum incolo. daca vin si aia de la tara cu atat mai bine.
cat despre standurile de gravide: preturi mari si marfa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anita_s spune:

buna gravidutelor!
Pe langa cele 2 magazine din Piata Grivitei s-a mai deschis un magazin cu haine de gravide si sunt chiar dragute, mai ales pantalonii....sunt mai moderni ... mai veseli, mie mi se pare ca hainele de gravide sunt cam triste, dar in acest magazin parca nu este chiar asa. Daca sunteti interesate, gasiti magazinul vis-a-vis de Tomis Mall, adica de intrarea in parcarea mall-ului, unde a aparut o cladire din geamuri...iar hainutele de burtici sunt undeva la etajul 1. Incercati-l ca merita vazut.
Sarcina usoara tuturor viitoarelor mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanesaiord spune:

Buna! intradevar este o problema cu hainele de graviduta! eu sunt in 20 de saptamani si pana acum o saptamana eram disperata cu hainele. Insa am gasit un magazin foarte simpatic cu haine de gravida. foarte simpatic. iar hainele sunt super. viitoaremamici va spun sincer ca daca o sa cautati magazinul asta veti fi foarte multumite. Intradevar alea de la cocor sunt super naspa. am fost si eu. stiu ca nu pot da magazinul aici ca e reclama.............asta e.......dar daca veti tasta viitoarmamici pe google il veti gasi
Succes! eu sunt convinsa ca veti fi tare multumite.........ca si mine ........multumesc viitoaremamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorina44 spune:

Haine de foarte buna calitate mi-am luat de la Faire Dodo Maternity,din Piata Dorobanti (fairedodo.com)
Si acum ca am nascut tot mai dau o fuga pe acolo pentru ca sunt multe care se pot purta si dupa ce ai nascut.

Mergi la inceput