Clubul optimistelor zăbăuce rrrăăău ! (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mai trec si io din cand in cand..ete asa sa va mai salut ca sa nu ma uitati

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by Liana30

mai trec si io din cand in cand..ete asa sa va mai salut ca sa nu ma uitati

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"



Dar tu cine esti???
Am ratat vaccinul azi .Dr. plecase...mergem maine.Oooofff....

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania[/url]
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Beeey...mi-am luat glow nou...
Sunt optimista iar.
Mama e in drum spre casa. Au externat-o azi.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania[/url]
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Fanna, am aparut si eu sa nu scoti iar batu.

Teo, mersi de cafea.

Georgi, ma bucur ca totul e ok cu mama ta, spor la treaba, cand termini si cu asta vei fi mai linistita. Super ca ti-ai luat glow!!!!

Krelia, CASA DE PIATRA, fericire si implinirea tuturor dorintelor.

Dany, chiar ca lipsesti, noroc cu Teo si Fanna ca iti tin locul.

Sun, Ana, Liana, Addinel

O seara placuta va doresc,
Him


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

georgi o sa fac poza la camera sa vezi cum a iesit si cu mobila noua este cu totul o alta camera dar poza o fac dupa ce pun si jaluzelele ca arata mult mai bine cu decat fara.iar cu restul casei sti cum este faci in functie de banii pe care ii ai si asa anul asta am cheltuit o gramada de bani si cu sufrageria iar cu dormitorul fetei cu tot schimbat m-a dus la vreo 25 milioane asa ca mai las si pt la anul.
Apropo de glow eu daca folosesc opera ca browser nu se vede nici un glow numai cu explorer se vede

familia mea de-ale croitoriei animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Pai atunci sa-ti zic io ca glow-ul meu e roz...
Astept poza cu camera.Abia astept sa termin si eu sa va pun poze..Eu la geamuri vreau sa pun rolete de panza.Dar in Slatina n-am vazut deocamdata.Gasesc sigur la Craiova.

Hai pupi.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania[/url]
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

neata la zabauce va invit la o un si bineinteles ca nu o uit pe fana si ii ofer o daniela hai acasa ca te arde soarele prea rau la mare.
Georgi pai si eu pun jaluzele din acelea verticale nu din acelea normale eu as fi vrut sa o fac de la un bleo inchis pana aproape de alb dar nu vrea fata ca zice ca are prea multa lumina acum sa vedem daca vine sa ne ia masura ca am sunat acu 2 zile a zis ca trece persoana respectiva in aceasi zi dar nu a mai venit nici pana acum.pana la urma cred ca voi apela la o alta firma.

Va doresc o zi buna si tot ce va doriti


familia mea de-ale croitoriei animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata,
Am intrat sa pup fetele cele mai dragi si zaba din lume! Spor la trebi si distractie placuta!
Krelia a fost o frumoasa ieri si Da-ul i-a iesit foarte bine!(daca vreti s-o urati e subiect la evenimente). Acum asteptam ziua de maine...care pt mine si Plici va incepe dis de dimineata si se va termina duminica dimineata! DAR....numai sa fie Cumile fericita si multumita....restul nu conteaza!

Voi vad ca sunteti cu amenajarile...daca va pot ajuta cu idei, cu orice...spuneti! Nu intru eu prea des in ultima vreme dar voi citi cu siguranta!

Va pup, va doresc o zi frumoasa si apoi un weekend pe masura!


The future belongs to those who believe in their dreams.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

TEO esti mortala...ma amuz teribil cand vad tigareta...tu fumezi?...ca de nu ma dau dupa colt nu mai stau ca-ti dau fum in nas
...pai eu cu ce sa te servesc pe tine?
georgi am vazut ca ai fost la cosmeticiana...te dadusi cu roz...
him ok...nu scot bata azi...dar daca se asterne iar linistea aici scot tot arsenalul...
sun ne bazam pe tine sa fii alturi de doamna krelia
Doamna Krelia va asteptam pe la noi sa ciocnim un in cinstea mirilor si de ce nu sa

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Gabriel José García Márquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari.
Am fost la vaccin.N-a zbierat prea mult si acum vad ca se invarte prin casa de parca nu s-ar fi intamplat nimic.Io oricum stau cu supozitoarele la panda.

Teo ia sa dai si la mine cate o tigarica pt. ca si io fumez.Si ma ascund cu Fannna aci sa nu te afumam.Daca aia n-au venit sa-ti ia masuri cand au zis, inseamna ca nu sunt seriosi.Schimba firma.Inseamna ca nu le trebuie bani.

Fannna io ma invoiesc azi ca stau dupa fundul Stefaniei.Sa nu dai cu biciul.Daca nu-s probleme sunt pe-aci.

Sun s-o pupi pe Krelia si de la noi si sa-i urezi toate cele bune.

Him vino repede la apel ca pe paste biciul.

Va pe toate.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania[/url]
POZE

Mergi la inceput