sora lui Mircea Badea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

nici eu nu aveam habar ca Mirciulica are o sora...oricum, urat e sa strici casnicia cuiva, oribil!!!



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Acum am aflat si eu ca Mircea Badea are o sora. N-am vazut-o niciodata la tv. Oricum urat ce a facut...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by KUKI

Avea o emisiune dimineata pe Realitatea TV.
Incomparabila cu fratele ei.
Superficiala, fortata, glume stupide si de prost gust, zgomotoasa aiurea, fara fond si fara rost...jalnic. Si nici macar nu dadea bine pe sticla.
Nu stiu unde o fi disparut, dar bine a facut.

Iulia





Sunt de aceiasi parere!
MIRELA


fotografii

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Urat de tot! Nu am auzit prin ziare...Oricum e foarte rau ce a facut. In alta ordine de idei, cum spun si fetele care au auzit de ea, nici nu era asa o grozavie.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

O stiu si eu de la tv. parca era licentiata in italiana, statuse prin Italia o perioada si facuse ceva studii pe acolo. Mie mi se parea antipatica la tv, parca n-avea sare si piper.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Nati nu este cea cu horoscopul? In fiecare zi spune lucruri diferite la fiecare zodie...deci profesional este f buna.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Nati nu este cea cu horoscopul? In fiecare zi spune lucruri diferite la fiecare zodie...deci profesional este f buna.






Cred ca faci o confuzie .Uite aici cum arata Naty Badea.Cea cu horoscopul e alta si parca la ProTv.

Nici eu nu am stiut ca Mircea are o sora.



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Mai ce seamana cu frate-su! Zici ca e Mircea Badea travestit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by bb_alinus

Mai ce seamana cu frate-su! Zici ca e Mircea Badea travestit



Exact asta voiam shi io sa zic "ete, ce bine-i sta lu Mircea cu shuvitze shi rujat!"

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Nici eu nu stiam ca Mircea Badea are o sora....in fine, n-am pierdut nimic...e urata rau!!!!

Oana 22+ cu Denis Cristian
poze

Mergi la inceput