Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns calatoare spune:

Daca cuiva ii sunt de ajutor hainute de baietel intre 3 si 12 luni(hainute mai mult subtirele, de vara)le ofer cu multa dragoste impreuna cu o suma de bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am donat si eu borcanelele de care vorbeam unei fete din Bucuresti de la care am primit mail de pe DC.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Din lucrusoarele de baietel de 4-5 ani le-am dat lui Marian , pustiu de 4 ani jumate , precum si hainutele de bebic , i le-am dat Georgianei ( de 4 luni ) .Celor care mi le-au trimis sau de la care am luat ( Gabriela ) , le transmit multumirile mamicilor care au fost super fericite pentru ca erau multe lucrusoare groase .

Mai au nevoie Rebeka si Florentina ( ambele 4-5 luni , gemene ) , Radu de 2 ani jumate , Doina de 3 ani , Maria si David de un an jumate .




Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm
We are:
http://ingerifaraaripi.8k.ro/
Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

Am si eu hainute de la fetita mea,sunt pentru varsta 4,5 ani.Daca sunt de folos cuiva astept mesaj pe mail(gardescu_sorina@yahoo.com) sau PM.
Vorbesc si cu sora mea sa-mi dea de la nepotel ceva,pt bebe de 1 an,2.
Toate bune,
Sorina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Fetelor, am o gramada de hainute, pantofiori si altele pt. bebe pana la un an ca ne-au dat si prietenii, am cumparat si noi, in fine, erau asa de multe ca nici nu le-a purtat baietelul meu pe toate. Pot sa fac pachet sa le trimit, insa am nevoie de o persoana de contact si o adresa in Romania ca sa le pot trimite. Daca se ofera cineva sa colaboreze ii multumesc mult.

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Am o cutie de lapte Milumil 1, fetita mea de 3 luni este alergica, si nu mai am ce face cu ea. Daca o vrea cineva, astept PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Multumesc fetelor care m-au contactat. Va tin la curent prin PM.

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by Aldebaran

Fetelor, am o gramada de hainute, pantofiori si altele pt. bebe pana la un an ca ne-au dat si prietenii, am cumparat si noi, in fine, erau asa de multe ca nici nu le-a purtat baietelul meu pe toate. Pot sa fac pachet sa le trimit, insa am nevoie de o persoana de contact si o adresa in Romania ca sa le pot trimite. Daca se ofera cineva sa colaboreze ii multumesc mult.

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)



corina, deoarece Freia inca nu e disponibila, ea organizand colectarea de hainute, jucarii, carucioare, lapte, etc. data trecuta, cu ajutorul unora dintre noi, ma pot oferi eu sa primesc coletele de la tinesi apoi sa le distribui mai departe in tara, acolo unde este nevoie! impreuna cu Freia si alte fete, am mai facut acest lucru!
daca esti de acord, iti trimit adresa mea pe PM, dupa ce primesc un semnal de la tine!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

Am cateva cutii de Bebelac .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Multumesc tuturor care m-au contactat si mi-au oferit colaborarea. Sunt deja 4-5 persoane care m-au contactat. Azi "recuperez" lucrusoarele de pe unde le am puse, le mai spal o data si fac pachetele. In functie de cate pachete am, incerc sa le impart, mi-as dori sa dau tuturor, atata lume are nevoie de ajutor...
Despre transport, am gasit niste firme care fac curse intre Ro si Grecia, cred ca e mai rapid si mai ieftin decat cu posta, trebuie sa ma interesez, vreau sa pot plati eu de aici transportul.

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput