Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florica visan spune:

Pot ajuta cu incaltaminte (pantofi si ghetute), gecute groase pentru 1-4 ani. as fi bucuroasa sa pot ajuta.
Florica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gicutza spune:

Eu am hainute si jucarii pt. bebelusi de 0-3 luni, si varsta creste pe zi ce trece ca si fii-mea "imbatraneste" si se lungeste .

Daca e nevoie.. biberoane noi... suzete noi...

In principiu, cam orice e nevoie pt. un bebe... peste cateva luni chiar si carucior.. patut...

La orice actiune de genul asta, daca imi scapa mie cumva din vedere, ma puteti contacta pe PM.

Vlad si Ana
Sa traim bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Eu am un baietel de 5 ani ani si tocmai am donat ceva haine aici in UK pentru ca nu stiam de voi. Mi-ar face mult mai multa placere sa stiu ca le trimit la ai mei, la cineva care are intradevar nevoie. Acum ne mutam deci iar o sa fac ceva curatenie printre lucrurile lui Cosmin si jucarii astfel incat voi alege ce e mai bun si daca imi dati o adresa pot sa le pun la posta, si tot asa si pe viitor caci la fiecare 3 luni mai scoatem haime care i-au ramas mici.

Deci cum facem, cine imi trimite o adresa?

eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Luna daca iti activezi Pm iti pot da eu adresa mea ..cu cea mai mare placere!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

Aici este un mesaj de la o mamica singura care are nevoie de ajutor:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75731&whichpage=5

Este vorba de Naty.
Va multumesc anticipat si sper din toata inima ca aceasta viitoare mamica sa fie ajutata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by Liana30

Luna daca iti activezi Pm iti pot da eu adresa mea ..cu cea mai mare placere!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"



Liana mi-am activat PM. Mersi frumos si cum am ceva de dat hainute sau jucarele trimit.

eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Nokia ma bucur ca ai postat pentru NATY,venisem cu aceiasi intentie!

Fetelor Naty nu are mai nimic cu ce sa-l astepte pe ingerasul ei care este o fetita si se numeste ANTONIA, haideti sa o ajutam cu ce putem, ea este din Galati poate reusiti sa o contactati direct,eu cred ca ea este foarte timida sii este jena sa spuna de ce are nevoie,eu am inteles din povestea ei ca nu are pe ce sa puna mana iar bebelina vine in septembrie,si unde se mai pune ca "iubitul" ei vinde apartamentul si o lasa in strada,ma rog poate merge la mama ei,dar acest element numit barbat nu a acceptat paternitatea copilului dupa o 6ani de viata conjugala.

Va multumesc dragele mele


+36SOPHIA
http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Luna pentru putin o fac din tot sufletul pentru cine are nevoie!!
Nokia,ionica va multumim ca ne'ati spus de Naty..o voi ajuta si eu cu tot ce pot..
Freia poate ai putin timp sa faci prezenta si sa hotaram ce si cum sa facem..sa ma ierti ca's asa obraznica..da nu pot fara tine

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Pot sa contribui si eu cu cate ceva pt. Naty.I-am trimis deja un PM.
De asemenea multumesc la randul meu fetelor care m-au ajutat si pe mine si nu au ramas indiferente la mesajul meu, in special cgaby si cadina

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani jumate - Edi 2 ani
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Dupa cum am spus si la generale, vreau sa contribui si eu. Numai ca o sa va trimit bani. Haine nu mai am ca intre timp le-am dat pe toate.
Va rog, cand e cazut de ajutat, iar eu nu-s pe faza sa ma trageti de maneca; eventual cu un PM; sau rog clujencele mele sa-mi spuna.
Multumesc .

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput