FIER FORJAT

FIER FORJAT | Autor: ancamironiuc

Link direct la acest mesaj

Mai avem putin si terminam casuta dar nu avem gard si balustrada la scari...

Nu concep sa pun inox in casa, vreu sa merg pe rustic asa ca am inceput sa caut fier forjat. M-au lovit niste preturi de groaza. Ajung si la 300E metru liniar de balustrada si nu va ganditi la cine stie ce.

Stie cineva unde pot face baliustrada si gardul la un pret acceptabil?? In Bucuresti sau pe langa.

EMANUEL-POZE MAI VECHI
EMANUELCOWBOY
MOTIMOTANELUL
MAMI"MAMININA MEA"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goanga23 spune:

Anca,

am vazut ceva in "Casa Lux" , balustrada pt scara interioara si gard, sunt foarte frumoase, preturi: pt balustrada 1.370,8 lei/mp sau 1.156,6 lei/mp , pt gard :pergole realizate din fier forjat finisat antichizat 1.156,6 lei/mp, preturile sunt fara montaj. Daca te intereseaza pot sa-ti dau pe pm numele magazinului unde se fac la comanda .

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

quote:
Originally posted by goanga23

Anca,

am vazut ceva in "Casa Lux" , balustrada pt scara interioara si gard, sunt foarte frumoase, preturi: pt balustrada 1.370,8 lei/mp sau 1.156,6 lei/mp , pt gard :pergole realizate din fier forjat finisat antichizat 1.156,6 lei/mp, preturile sunt fara montaj. Daca te intereseaza pot sa-ti dau pe pm numele magazinului unde se fac la comanda .

Andreea



Da, merci. Dac si spui ca sunt frumoase este ok ca eu gasisem ceva foarte simplu la preturi de genul asta. Nu am mai luat Casa Lux de cateva luni pentru ca am senzatia ca nu misca nimic ci mai mult imi fac nervi. Acum ca s-a urnit iar situatia trebuie sa ma grabesc.

EMANUEL-POZE MAI VECHI
EMANUELCOWBOY
MOTIMOTANELUL
MAMI"MAMININA MEA"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

in care numa de Casa Lux ai vazut Andreea?

Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia popescu spune:

De ce nu cautati pe internet firme mai mici,nu din Bucuresti unde au niste preturi de te sperii? Noi am gasit o firma - www.fierforjat.5u.com cu sediul in Prahova, care ne-a facut balustrada si gardul la un pret foarte convenabil. Ei au masurat la fata locului, s-au pus pe treaba, au adus apoi marfa si au montat-o impecabil. Sunt singurii mesteri de care ne aducem aminte cu placere si sincer vorbind , ma bucur ca pot sa ii recomand.
"Casa lux" cu fitele si preturile ei ma cam deprima - probabil ca eu nu fac parte din segmentul de piata caruia i se adreseaza revista. Dar, daca poti avea calitate la un pret mai mic, cine sa se supere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Lia .

Am sa sun saptamana viitoare, ca acum avem ceva problemute de rezolvat. Din reviste am tot incercat insa toti scriu un pret, sau il spun si apoi se modifica ca nu are montaj, nu are nu stiu ce...si ajunge la dublu. Nu vroiam nimic complicat cu cine stie ce floricele si alte minuni. Am vazut cateva modele pe site care sunt exact ce caut.

Ii voi suna sa vad si preturile ca ma gandeam sa fac si poarta...dar ma va rupe sigur la bani

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Si pe mine ma intereseaza subiectul.Daca sunt din Prahova, vin pana la Bucuresti sau te duci tu la ei ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Pai daca gasiti ceva firme, spuneti-ne si noua, ca ma intereseaza si pe mine subiectul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

in Buzau stiu o firma serioasa si buna la pret.
face montaje si in bucuresti,prahova,braila,etc
daca vreti adresa,telefon ceva astept. p.m.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

am uitat sa va spun ca eu mi-am facut la ei un suport pt. reviste.L-am carat pana aici.L-am pus in mijlocul sufrageriei.Sunt tare mandra de el

Mergi la inceput