40 cu + sau - (cap.15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Nema barbatameu e daltonic asa ca i-ar place casa rosie (ca nu degeaba e berbec ascenden taur) asa ca nu te mai plinge. Bancul? pai asta e simpatic:"D-na stiti ca barbatul d-stra va inseala?
Da ,stiu cu cine , unde si cum dar ...n-am inteles cu ce?!"
Cicina n-ai realizat inca ca esti in Italia?lasa ca trece asta sa-ti fie tot nacazul!
Eu mai stiu bancuri dar si far perdea si cu blonde (sint si eu) dar nu e ca se supara cineva? In afara de aia mica mai sint minori prin preajma?
Noemi om te fac dac ajung pe acasa .nu te mai recunoaste barbatatau si suna la vecina!
hai ca ma apuc sa scanez niste "opere de arta" (deh,zic eu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Mai fetelor nu de ceas ma vait eu, ci de mine ca nu am reactonat. Nu ma mai recunosc. Adevarul e ca populatia asta, venetienii imi cam stau " sul ca.o"

cicina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Nema l-ai pictat cind eram eu in vacanta nu-i asa? Ca daca eram pe faza iti ziceam sa te inspiri din Andy Wharol :-).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

gabitzam, multam de deschis usa si sa-ti traiasca feciorul!

Ma fetelor, ce-ar fi sa ne organizam putin ca pe timpuri, prin rotatie, alegem comandat de unitate si de grupa, uite cum ramanem de izbeliste daca Gabita e plecata, n-are cine sa-nchida si sa deschida usa.
lu, intrebi chestii prea secrete, poate ti-oi explica vreodata, nu percep la toata lumea pentru ca as innebuni, percep numai la cine vreau eu. Stiu, sunt dusa cu pluta.
Mi se pare mie sau s-a-ntors canicula? Azi a fost insuportabil si vad ca nici acum nu-i mai bine

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

caciunita(am scris intradins asa) acu in butoi ,acu cu pluta ,ce urmeaza mami!? Pune-ne la curent sa fim pregatite ! Nu se stie niciodata cind ai nevoie de ajutor! eu sint sublocotenent in rezerva .Naspa fara libret ca eram anti comunista.dar am facut infanterie. pe cimp pot alerga dupa tine. dar daca ai alte mijloace de transport fiind multe s-o gasi una sa vina in salvarea ta!!!
Stii aia cu un francez.un german si un rus?
Francezul :noi intara uzam Citroen in afara Peugeot
Neamtu:noi intara Volksvagen in afara Mercedes
Rusul:noi in tara Lada in afara ..Tancuri! Pai mami. vin cu tancul si te salvez!pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Soni, unde ai facut armata - la Ghencea, in Bucuresti?? Mai stii filmul "Mare e lopata mica"??

Adrienne, initial am vrut sa fac scindurile rosii din doi in doi, ca nu stiam daca imi ajunge vopseaua si tot a doua scindura e oricum pe un al doilea rind - ar fi fost ceva gen rosu si negru, da' aveam eu personal ceva cu culoarea aia neagra asa ca am renuntat; da la mina a doua de vopsea, la vara, promit sa-l fac funarist (ros, galben, albastru)

era in curtea universitatii de la Nisa o statuie - cal in marime naturala - pe ala aveau boala studentii si-l vopseau in fiecare an in alte culori - cred ca asa o sa fac si eu - ajung si la mov milka pina la urma!

Da tu la ce te referi cind zici de Warhool - trebuia s-o fac pe Marlin Monroe pe fiecare ostretz??

in fapt nu-i tirziu, pot sa scriu pe fiecare scindura cu alb "Rosii in sos tomat" (Cambell eventual) si gata gardul modernist-warholist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Hmmm Nema...stiu eu cum cauta baietii creierul...

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Acu' pun o intrebare din aia pentru care mi-am cerut scuze cand am intrat in gashca voastra: soni, ai copii?

Cum o fi la mare, tot asa cald?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

fetelor..azi fac oficial 2 ani de DC!!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

Hmmm Nema...stiu eu cum cauta baietii creierul...

Pozeeee

Mancarica






da' bre, o-ncep de jos in sus

Mergi la inceput