Profil personal - Astept un copil la data de...

Profil personal - Astept un copil la data de... | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

In profilul personal, la "Astept un copil la data de:" anii trecuti acolo sunt de la 1901 la 2006 ... si sunt destule mamici care asteapta un bb in 2007.
Cred ca sunt trecute aceleasi date ca la "Data nasterii:" etc.
La fel si la "Data nasterii primul copil:"... tot pana in 2006 si nu mai e mult si se termina anu'

Am observat azi, cand vroiam sa modific ceva... nu ca ar fi ceva urgent... da' cand aveti timp sa stiti si despre asta

Si inca ceva... daca tot m-am apucat... inca apare eroarea (pe care au mai semnalat-o si altii) de la "Editeaza pagina personala la desprecopii.com": Accesul la aceasta pagina este valabil numai pentru membrii inregistrati!



Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

quote:
Initial creeata de elyanne

In profilul personal, la "Astept un copil la data de:" anii trecuti acolo sunt de la 1901 la 2006 ... si sunt destule mamici care asteapta un bb in 2007.
Cred ca sunt trecute aceleasi date ca la "Data nasterii:" etc.
La fel si la "Data nasterii primul copil:"... tot pana in 2006 si nu mai e mult si se termina anu'

Am observat azi, cand vroiam sa modific ceva... nu ca ar fi ceva urgent... da' cand aveti timp sa stiti si despre asta

Si inca ceva... daca tot m-am apucat... inca apare eroarea (pe care au mai semnalat-o si altii) de la "Editeaza pagina personala la desprecopii.com": Accesul la aceasta pagina este valabil numai pentru membrii inregistrati!



Cand am fost gravida si eu m-am confruntat cu aceeasi problema data nasterii copilului...

Acum as dori sa imi editez si eu pagina personala si imi apare mesajul postat de elyanne.
Oare ce trebuie sa fac sa fiu inregistrata? Si unde sa fiu inregistrata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Este o eroare pe care admin a zis ca o repara cand isi face un pic de timp:)

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput