Mamici casnice (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra, da ce sa fac daca Gogo e si ea o frumusete? Ca sa nu mai spun de cuscra de proba?

Adriana
,sanatate multa tatalui si soacrei tale.Si tie putere sa treci peste toate!

Vad ca astia cu bancile fac jecmaneala la drumul mare. Pai mi-au luat 8 milioane pentru risc bancar in caz de neplata.Pai io daca sunt bun platnic imi dau banii inapoi? Siiigur...

De nervi am mancat juma de kil de inghetata! Opriti-maaaa....

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Aoleu scuze de greseala cu cafeiul numai fac Bai dar cu comisioanele alea m-ati dat gata, pai daca eu la un imprumut in rate ordinar de douajde milioane am dat unu jumate comision, nici nu ma mira..... ne jecmanesc astia de bani ca suntem la mana lor
Nu scriu mult ca abia vaz..Adinellu iti doresc infinita rabdare si sanatate multa tuturor....
Danelutza nu te supara pe cuscra ca Gogo s-a dat la o parte, isa sa traiasca, daca face la olitza tot respectul, are prioritate
Georgi bine ai venit in andul crizatilor de timp, hai la zezeu ca e un subiect unde poti sa-ti faci ce grupulet vrei la orice ora si oricum Miha stieeee....
A propos de timp, iaca acum ajunsei si eu cu mana la taste asa ca ma bate gandul sa ma razbun si sa fac un biliard...ce eu n-am dreptul?
Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Andreea,nu mai vrei sa fii cuscra mea?

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Daca te refuza, aci sunt ti-o dau pe-a mea.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mame denaturate ce sunteti! ce-i aici? tirg?


alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by georgi75

Daca te refuza, aci sunt ti-o dau pe-a mea.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE





Gata,am plecat la culcare,sa vad ce oferte mai primesc pan' dimineata!

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Bai io am vut sa zic ca pana nu face la "lolitza" mandra mea e consemnata, nu mai are voie cu baieti in pampersi, na.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by andora

Bai io am vut sa zic ca pana nu face la "lolitza" mandra mea e consemnata, nu mai are voie cu baieti in pampersi, na.





Helauuu...fii-miu nu mai face-n pampers,asa ca te rog,sa nu-mi minimalizezi munca de lamurire dusa cu el de-a lungul unei saptamani.

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Robert sa cresti mare si frumos, uita socrosenia de la Bucuresti ca face gresale gramaticale..... corect era asa : "mandra mea e consemnata, nu mai are voie in pampersi cu baieti , na."
Ca doar de-aia e consemnata.. sau s-o las prin Copou cu ginerica sa-i arate el ce si unde se face?


Mergi la inceput