Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sakura adresa bancii nu este trecuta..o sa o anunt pe doina sa o scrie..dar nu stiu daca poti sa pui direct din Japonia in cont..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

A fost o noapte de cosmar,la fel ca toate noptile in care Dan are o raceala!Cand este racit, nu poate sa respire complet...nu poate sa tusesca singur doar apasat in dreptul plamanilor, nu am inchis un ochi...acum el s-a linistit ,a adormit, iar eu imi continui turele, intre dormitor si bucatarie.E bine ca are totusi pofta de mancare , e un lucru bun ca mananca bine.Vom trece noi si de asta.
Sakura voi cere de la banca adresa completa, caci pe documentele pe care le-am facut cand am deschis conturile e scris prescurtat si nu vreau sa gresesc.Iti multumesc ca esti alaturi de noi!Va multumesc tuturor!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balauru spune:

M-am odihnit putin si am cerut sa ma puna in carut!imi este putin mai bine decat in pat!Maa rog sa imi treaca raceala asta caci asa cum spune si mama imi e foarte greu cand sunt racit!DOAMNE AJUTA-MA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sanatate multa Dane!



www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi Dan se simte putin mai bine, dar tot face febra, mai mica, dar face.Azi noapte a fost putin mai bine, o sa trecem noi si de asta.
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Georgi, iti multumim!Se pare ca Dumnezeu a auzit cati oameni se roaga pentru Dan!asa simt eu...caci acum pe seara se simte mai bine, cat de greu este...imi este greu mie, sotului caci suntem doar pe langa Dan...dar el care nu poate nici sa tuseasca decat apasat pe piept...OFFFFFFF!Intr-o zi va fi bine!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

Sa te faci sanatos DAN ,esti singuul de pe foum la cae am mai scis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Roza, Dan este mai bine.Macar nu mai stam noaptea de veghe.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

In fiecare an, incepand cu 6 decembrie, sufltele noastre incep sa simta cum ceva parca in atmsofera e schimbat - se apropie o perioada frumoasa a anului "Sarbatorile de iarna" - cand oamenii sunt mai buni, mai frumosi, mai intelepti si fac gesturi minunate fata de cei dragi si nu numai.
Va doresc ca aceasta perioada sa va aduca si voua multe zambete frumoase de la oamenii din jurul vostru si sa puteti impartasi tot ceea ce aveti mai bun cu ei.
Lumina in suflete si multa sanatate.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lumina Sarbatorilor de iarna este ceva unic.Fie ca aceste sarbatori sa aduca tuturor ceea ce isi doresc!Sanatate, fericire,bucurii, iubire!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!
Dan inca este racit, ieri a trebuit sa aducem medicul de familie sa ii schimbe tratamentul.
Doamne ajuta!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput