Copilasi din 2002 (26)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Pt cele cu pitici la gradi prin usa... voua va cerut la scoala sa cumparati ceva carti sau nu? Daca da ce fel de carti?

PS: Stiti obiceul acela cand incepe scoala haine noi, de paste haine noi, de an nou si de craciun haine noi.. de ziua lui haine noi.. voi il respectati sau cumparati haine cand gasiti ceva sa va placa , indiferent ca e sau nu un importnat eveniment pe apropiere... inreb si eu ca imi zice azi Mike.. nu ii iei nimic nou la pitic pe cand incepe scoala.. dar el bietu nu a avut vacanta ca l-am dus continu la scoala si in timpul veri ... asa ca maine ma duc la cumparaturi de toale...

toate cele bune
PS: Lucia vezila atelierul piticilor, e saptamana ta de luni....



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineata!
Am ajuns si noi acasa de la mare..A fost foarte bine: conditii foarte bune, vreme superba, apa excelenta..Ana s-a distrat de minune, s-a balacit in mare sau in piscina aproape tot timpul.Abia o scoteam din apa si asta cu amenintari( din partea noastra) si plansete( din partea ei).
Am citit tot ce ati scris, multa activitate nu ati stat deloc..

Am sa incerc sa pun cateva poze in album
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Nu mai stiu sa intru pe albumul comun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

bine ai venit acasa... asteptam pozele... in legatura cu albumul comun... sc un PM sau e-mail pt mine si iti trimit Id si parola de la cont.
toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus!
Mai, ce harnicute ati fost!
Noi am avut un week.-en frumos, linistit dar cam calduros!
Khristin, imi aduc aminte ca vorbeam cu tine pe Chat, mai stii? eu am nascut in ianuarie, imi aduc aminte ca Yasmin a avut peste 4 kg la nastere. IMi aduc aminte bine? Si stiu ca ma incurajai ca-mi era teama de nastere...tu ziceai ca este ok, trebuia sa vina mama ta la tine sau soacra...nu mai stiu... Tu-ti mai amintesti? :))
L-am masurat si eu aseara pe Stef si are si el 1 metru inaltime. Eu cre ca este ok, si 16 kg.
Am invata si noi zilele saptamanii, pe toate, mai sare vinerea...
Mai intru, sa vad ce mai faceti.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am si eu o intrebare, cat au copiii vostri circumferinta capului si cea a toracelui? Al meu are 54.5 la cap si 55 la torace.
La cap mi se pare multicel...dar eu am 58, sotul 59...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am mai pus si eu cateva poze la albumul comun. Sper sa va placa, poate am timp sa pun explicatii.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/abiolan1975/album?.dir=a23are2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Am promis la atelierul piticilor poze din vacanta, dar le pun aici ca acolo sunt de fapt "off topic", si oricum toate fetele de acolo intra si aici. Sunt din Bulgaria, Nessebar.

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am pus poze noi. Sper sa va placa.
Nicoleta
PS Caprioara, am vazut pozele, foarte frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Pe mine m-ati pierdut cu cat ati scris in ultima vreme. Mi-am salvat subiectul ca sa-l aprofundez diseara!
Am avut un weekend foarte plin, de cosmar, cu Andrei bolnavior (voma, diaree etc.), cu evenimente imprevizibile dar placute din familie etc (Ana_Maria222, ).
Acum Andrei e bine, s-a refacut repede!
Criss1902, bine ai revenit! Asteptam pozele!
Caprioara, am vazut pozele! Ce bine ati iesit, ce dragalas e Matei! V-ati distrat nu gluma, iar peisajul e mirific!
Khristin, bine ai venit, ti-am vazut fetita in poze, Yasmin, e dulcica foc! Sa-ti traiasca, carliontzata!
Sanzi, am vazut pozele vostre recente. V-am vazut pe tine si pe Lucia cu David si Liviu! Frumos!


Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput