Copilasi din 2002 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am si io o rugaminte...
Imi explicati cum sa pun poze in albumul comun???

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

albumul copun, are o parola care o are doar mamicile din 2002, intri un contul de e-mail cu parola aceea si cu ID copiii_din_2002 , dupaia te tuci la yahoo, dupai ate duci la photos si cauti albumul unde scrie sinzi_ana si acolo pui pozele cu David, cu explicati cine e in poza, si de se poate si aproximatic cati ani sau luni avea David in poza
trimit eu PM cu parola de la cont
V-am pupat pe toate, azi am o zi aglomerata si nu pot sta pe net, dar maine revin... tot codasa sunt cu scrisul ... sorry
pupici



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Those who are too smart to engage in politics are punshed by being governed by those who are dumber. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/photo/551919071/2412866800087737923MYPDRo

am pus si noi cateva poze cu gasca!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Am intrat repede sa va spun ca de maine suntem in vacanta, poimaine plecam, vineri suntem in Croatia!!!
Am emotii, dar sunt pozitive zic eu.
Sa aveti o vara frumoasa (nu cred ca voi mai intra prea curand).
Pupici la pici si mamici.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hellene, ce bine ca ai unde sa-l duci pe George la tara! Aer curat, liniste, mancare naturala!
Si Andrei asteapta ziua lui, stia aseara ca mai sunt doua zile. De duminica seara este la mama, maninca de stinge (!!!), cel putin asa mi-a zis mama, si asteapta cu nerabdara sa sufle in lumanari si sa-i cante lumea "Multi ani traiasca!".
Azi am vazut toate pozele nou-adaugate din albumul 2002. Sunt asa de frumoase!

Am pus si eu cateva poze din week-end, de la Visinesti!
Visi


Catalina & Robert-Andrei (aproape 4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

In timp ce eu scriam, au mai aparut si mesajele lui Sanzi si ale Nicoletei.
Asa ca am reintrat sa-ti urez Nicoleta concediu placut, Drum bun si vreme frumoasa!
Sanzi, ce poze cu copii frumosi ai! David si Mariuca sunt dulci foc!

Catalina & Robert-Andrei (aproape 4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
Nu prea ne bucuram de racoare, nici noi, iar fetitele tot pe afara vor sa stea. Insa, cat timp Cristinei ii este bine, profitam de timp, caci la noi, pleaca repede vara.
De ieri, Cristina a inceput sa mearga cum trebuie pe trotineta. Adica sa mearga in echilibru pe trotineta cu ambele picoruse, nu sa tot puna un picior jos.
Cand am intrebat-o cum de a reusit, ca este cam grea si mare trotineta si nu reusea sa o tina in echilibru, mi-a zis ca nu stie, asa....dintr-o data a reusit. Mica mea sportiva !
Nicoleta, vacanta placuta ! Sa va relaxati, dar sa va si distrati !
O zi frumoasa in continuare, va doresc ! Pe maine !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77517" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am pus si io o poza in albumul comun!!!! Restul cand ajung acasa...ca aici nu le am, si nici nu le incarc usor!!!!

Katty, multumim!!! Si eu l-am admirat pe Andrei ce bine arata!!!

Nina, si la noi e cald...noroc ca avem briza marii!!! In seara asta vrem sa dam o fuga la plaja putin sa ne racorim...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta, drum bun si vacanta cat mai placuta !!!! Tare bine e cu toata familia...noua ne lipseste tati tare mult...

Katty, ce dulcica e fetita din poze...si ce curte verde!!! Andrei e un urias...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Pentru mamicile care au copii ce merg pe bicicleta...
In cat timp au invatat sa mearga cu/pe ea?
Vrem sa-i luam joi, dar ne gandim sa nu aiba aceeasi soarta ca si rolele, care zac pe undeva, fiindca de cate ori iesim afara si-l intrebam daca le luam, zice ca nu!

Catalina & Robert-Andrei (aproape 4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput