din 4 stelute rosii si membru senior

din 4 stelute rosii si membru senior | Autor: ruxi

Link direct la acest mesaj

Nu stiu ce s-a intamplat, dar din 4 stelute rosii si titulatura de membru senior ( tinand cont ca sunt pe acest forum inca din 2002 si pe cel vechi din 2001), acum vad ca cineva m-a transformat in membru junior cu doar 2 stelute galbene. Si numarul de mesaje era de peste 1500 si acum vad ca-mi apar doar 1200. Ce se intampla? Nu-mi place deloc cum se vede user-ul meu, ma obisnuisem cu cel pe care-l aveam de multa, multa vreme: ruxi-membru senior!
Va rog sa ma lamuriti ce se intampla.


Ruxi 11+ si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii



Burtica 25 iunie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78957


Aici gasesti mai multe detalii, au fsot facute unele modificari la forum.

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Fara a vrea sa fiu rautacioasa sau ironica, se pare ca si pe acest forum cantitatea e in detrimentul calitatii; adica nu conteaza ce scrii, ci cat scrii!
Si eu am fost "retrogradata", ca multi altii care suntem de mult pe forum, pentru ca la "unii" nu mai incapeau stelutele! Nu mi se pare corect! Dar ce e corect?
Numai bine!


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

quote:
Originally posted by tlaura

Fara a vrea sa fiu rautacioasa sau ironica, se pare ca si pe acest forum cantitatea e in detrimentul calitatii; adica nu conteaza ce scrii, ci cat scrii!
Si eu am fost "retrogradata", ca multi altii care suntem de mult pe forum, pentru ca la "unii" nu mai incapeau stelutele! Nu mi se pare corect! Dar ce e corect?
Numai bine!


Laura, mama lui Andrei

Poze

www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze


dar nimeni n-a fost "retrogradat"!la toata lumea numarul de stelute a scazut...deci nimeni n-a fost nedreptatit...
citeste te rog la topicul din link-ul postat de Cristina_26,vei intelege ca nu e vorba de nici o nedreptate,mai mult,se cauta modalitati noi de a aprecia contributia membrilor:)),nu doar cantitativ...
o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Ioi,nu stiu de ce-am citit ca e subiectul lu Ruxij,ma chiar miram ce probleme are.

Mama de Lara Celine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

quote:
Originally posted by Lia
...mai mult,se cauta modalitati noi de a aprecia contributia membrilor:)),nu doar cantitativ...
o zi buna!

Lia&Andrew




De fapt asta era ideea pe care am vrut sa o evidentiez! In rest am inteles ce si cum e cu stelutele si nu acest fapt ma deranja (trecerea de la trei la doua stelute)! daca ar fi dupa mine as vota pentru scoaterea lor definitiva.



www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Ha, ha da nu ai drept de vot! Si nici io. Desi e evidenta inflatia de puncte si postari.

Vazui ca si moderatorii au numar de stelute diferit. Mirela zau ca facusi armata!

Io o sa mor pe situl aista junioara, daca reusesc sa ma vindec de adictie. Scapai de AC si stelute galbene s-ajunse si AB galbejit!
Iar junioara galbena si cu ochii nepiezisi sigur are hepatita. Ma retrag pe caz de boala de pe DC.




ei.bi. si ceata de pitigoi

Mergi la inceput