Mamici din Arad (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Fetele , am vorbit cu Diana si mai mult ca probabil ca nu vine , e prea complicat cu Timeea . Imi spunea ca azi de la 3 la 6 , dupa-masa, au supt-ragait-supt-ragait-atipit si de la capat , pana s-a enervat Diana si a scos-o afara .Asa ca.....

Acum am eu o intrebare bomba , unde e locul intalnirii ??? eu nu cred ca stiu sigur .

Ioana fain Alesio , Mel e pufoasa dar nu mananca pe cat pare, sau apare...????

Alina33 , azi nici nu a fost asa de cald .Am inteles aluzia cu tratamentul naturist .


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina am uitat, felicitari lui Calin, vreau si eu o bere

Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nico, nu stii unde e hotel Arad?? Vizavi de Directia de telecomunicatii, iar pe terasa se intra de pe str. 1 Dec 1918(e strada care da in parcul copiilor, pe langa liceul ghiba birta). ai inteles?
Alina felicitari lui Calin pentru licenta. acum o sa inghitim in sec sucul ...sau berea?!
La dr. am fost la ora 12.
Am vazut si eu pozele si ale tale Ioana, si pe Dragos la Cicir. Sper sa imi factimp sa mai pun si eu poze acum ca sunt acasa.
Miine vreau saa merg la strandd cu Tudor. Mai vine cineva???


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

ahaaa acum m-am dumirit , am inteles eu ca e vorba de Arad , stiam si locul numai ca la o analiza mai profunda nu pusca,:hotelul Aradul e pe centru si curtea in alta locatie, am uitat ca mai e si hotel Arad .

noi spunem "pas" la strand, cel putin maine .Mai Gabitzica , dar le ce ore postezi, esti cumva in concediu ?.Urmatorul pas ,pe langa poze mai multe , e sa te apuci sa scri colorat


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Am mai pus inca niste poze noi cu Alesio cheliutza in albumul de pe Yahoo!

Noapte buna!

Pupici!


Ioana(29+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna fetelor

Amea inca doarme ca si asera sa culcat tot la 12.30 degeaba a dormit numai o ora ieri,vad ca nu poate sa adoarma mai repede,of,of noi eram frinti si ea mai avea chef de joaca,nu mai stiu ce sa fac cu ea.
ALINA si Ioana am vazut si eu pozele voastre tare scumpi sunt,felicitari lui Calin pentru licenta.
Alina datele sotului Paul 09.08.1977 chiar nu sunt secrete dar cred ca eram eu prea adormita

Claudia_Maria si bubulina Ana-MariaPoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina felicitari lui Calin!Super pozicile de la Cicir,dar ce bine sta cu nervii prietena ta cu 3 mutzunaci,eu i-as alinia de vai si amar .
Fetelor eu maine am examen de la ora 16 la Judetean dar si daca pt 15 minute si tot imi bag nasul pe la voi ca altfel o iau pe coaja plus ca indiferent cum, vremea o fi sa ma prezint ca eu oricum vesnic am probleme .
pupici la toate,merg sa-mi ud a doua parte de flori(pe langa cele din curte am 18 jardiniere si 75 de ghivece )

Magda si Bianca 7 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No asa Magdda , macar sa te vedem la fata .

Claudia , cred ca eu nu as rezista cu Ana-Maria, de multa ori ma gandesc ca daca o sa mai avem un Bb, nu poate sa fie decat mai rau ca si Mel.... .Eu am gustat "nectar" pana acum ,in cel mai bun caz voi gusta tot "nectar"


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Nico cred si eu ca ma tot gandesc cand o sa dorm si eu o noapte intreaga,cred ca pina va mai creste nici o sansa si cum am vrea sa mai avem un bb chiar daca va incepe sa doarma Ana-Maria probabil ca ar urma al doilea si iar nopti nedormite.

Gabi cum e ,ati fost la strand?

Claudia_Maria si bubulina Ana-MariaPoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Claudia dar de ce nu doarme Ana-Maria?Papa inca noaptea?
Nasol oricum...acusi incepem si noi iarasi....

Gabi v-ati bronzat?

Pupici!


Ioana(29+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput