PENTRU MODERATORI

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nici la mine nu se aude nimic

Daca ai da sonoru incet si nu ai mai auzi tantaru ar mai deranja? Reclama e buna pe DC il tine gratis pt noi utilizatori... atata timp cat nu platesti nu cred ca e cazu sa strambi din nas la nimic - parere persoanala

o zi buna



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cam spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

nici la mine nu se aude nimic

Daca ai da sonoru incet si nu ai mai auzi tantaru ar mai deranja? Reclama e buna pe DC il tine gratis pt noi utilizatori... atata timp cat nu platesti nu cred ca e cazu sa strambi din nas la nimic - parere persoanala

o zi buna



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.




Hai sa dai si tu un raspuns ca sa-ti creasca nr. de mesaje !!! Nu te-ai mai certat de mult sau care e problema ta !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

se vede ca habar nu ai cine sunt pe DC sa vezi ca nu sunt o persoana certareata.. chiar pajnica.. asa ca nu iti dau apa la moara sa iti fac tie pe plac sa ma cert cu tine ca te-ai trezit cu cu fata la perna...
Daca ai sta si ai rumega bine de ce e reclama pe DC ai vedea ca ce am spus eu are sens si e perfect adevarat as aca nu mai da din coada si nu mai incerca sa gasesti cearta numai de dragul a te certa si de a pune puncte la mesaje..
PS: eu sunt de parere ca nu ar trebui sa fie puncte pe DC.. mai bine ai sc ceva folositor pe DC cu informatii noi si necesare decat sa te iei gratuit de mine.

O zi buna


quote:
Originally posted by cam

quote:
Originally posted by Gabbriela

nici la mine nu se aude nimic

Daca ai da sonoru incet si nu ai mai auzi tantaru ar mai deranja? Reclama e buna pe DC il tine gratis pt noi utilizatori... atata timp cat nu platesti nu cred ca e cazu sa strambi din nas la nimic - parere persoanala

o zi buna



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.




Hai sa dai si tu un raspuns ca sa-ti creasca nr. de mesaje !!! Nu te-ai mai certat de mult sau care e problema ta !!





Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cam spune:

[quote]Originally posted by Gabbriela

se vede ca habar nu ai cine sunt pe DC sa vezi ca nu sunt o persoana certareata.. chiar pajnica.. asa ca nu iti dau apa la moara sa iti fac tie pe plac sa ma cert cu tine ca te-ai trezit cu cu fata la perna...
Daca ai sta si ai rumega bine de ce e reclama pe DC ai vedea ca ce am spus eu are sens si e perfect adevarat as aca nu mai da din coada si nu mai incerca sa gasesti cearta numai de dragul a te certa si de a pune puncte la mesaje..
PS: eu sunt de parere ca nu ar trebui sa fie puncte pe DC.. mai bine ai sc ceva folositor pe DC cu informatii noi si necesare decat sa te iei gratuit de mine.O zi buna


[quote]Originally posted by cam

[size=1][quote]Originally posted by Gabbriela

[purple][b]nici la mine nu se aude nimic


Mi-e suficient ce am constatat din postarile tale la acest subiect, iar afirmatii de genul "rumega mai bine", "nu mai da din coada" "nasul pe sus" denota un grad cam mare de nesimtire din partea ta.
Postarile tale la acest subiect sunt impertinente si nu au niciun fel justificare. Nu eu sunt aceea care m-am luat de tine, da un refresh la memorie, ai multa nevoie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

cam, rilex ca aici (ma refer la forumul cu pb. tehnice) oricum nu se contorizeaza mesajele, asa ca poti sa nu mai scrii , iar Gabbriela avea dreptate in ceea ce-o priveste

acu, referitor la tzantzar, va jur, nici eu n-aud nic! TARE-AS VREA SA-L AUD SI IO O TZARA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

lol .voi suferiti de lipsa acuta de ZZ pe aici

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

da meyyy si-am gasit sa facem din tzantzar ... armasar! lol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nu am degand sa ma cert cu tine, pt ca nu ai dreptate si cu asta basta.. poti sa sari in sus cat vrei de tare ca nu ma intereseaza.
Moderatori de pe partea mea pot sa stearga posturile, sa le modereze daca ei considera ca e cazu... nu mai am nevoie de drept la replica in caz de cam posteaza pt ca nu mai am degand sa postez la raspunsurile ei aberante pe aceasta tema... daca am ceva strict legat de probleme tehnice am sa sc daca nu nu (in acest forum)
o zi buna

PS: roxana1974 & michelle7 si eu cred ca ea vrea cearta, dar nu si-a ales partereu care trebe sa poata sa ajunga la ZZ



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

cam, rilex ca aici (ma refer la forumul cu pb. tehnice) oricum nu se contorizeaza mesajele, asa ca poti sa nu mai scrii , iar Gabbriela avea dreptate in ceea ce-o priveste

acu, referitor la tzantzar, va jur, nici eu n-aud nic! TARE-AS VREA SA-L AUD SI IO O TZARA!



crede-ma ca nu ai vrea sa-l auzi...
it's going on and on and on.............
dar reclama e binevenita asa ca...dati inainte cu tzantzaru.....
p.s. in viata mea sa nu mai aud de autan!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

De multe ori am poftit la un PC mai performant,pana aseara,cand am fost la un amic care are super scula de PC si a trebuit sa-i arat prietenei lui ceva pe forum.In clipa cand l-am deschis a inceput tzantzrul.E cea mai enervanta si stresanta si groaznica chestie de pe DC.Ma bucur mult ca pe computadorul meu nu bazaie nimic.

In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput