Hotel in Paris

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

spic de grau imi pare rau ca nu ti-am putut fi de folos! noi nu am avut probleme pt ca aveam autocarul cu noi. ne-a placut mult hotelul ...pretul e f bun si de accea l-am recomandat!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!



Ana - nu are de ce sa-ti para! Vroiam sa stiu de hoteluri de Formula1, ptr cand mai vin prieteni "in gasca" si nu ii pot caza la mine.

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)

Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

spic de grau" multumesc pentru raspuns, cu siguranta imi va fi de folos.
si eu am stat la formula 1 si n-a fost rau deloc, atat ca dusul nu era in camera.. dar era totul curat si cum am avut nevoie doar de o noapte... a fost ok,,, acum tot periferie e 33 de euro/ noapte pentru camera dubla,,,

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

si inca ceva.. micu dejun era inclus in pret la formula 1.. acum vad ca e separat. micu dejun ... e frantuzesc.. toate-s dulci dimineata..

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

quote:
Originally posted by disperata

si inca ceva.. micu dejun era inclus in pret la formula 1.. acum vad ca e separat. micu dejun ... e frantuzesc.. toate-s dulci dimineata..

s-auzim numai de bine! si



Nu chiar toate. Ai si un pahar de suc de portocale, care in mod normal e acrisor.

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)

Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Vai, eu am stat saptamana trecuta in hotelul ala din Nord, de pe rue Babinski. Era doar pt o noapte si m-am repezit sa fac rezervare fara sa caut bine si in alta parte. Mi s-a parut groaznic de departe de centru, lume nasoala, zici ca era camp de refugiati. Plus ca m-am reintalnit cu limbajul de cartier romanesc la micul dejun. Nu as mai face-o in viata mea. In plus, imi amintesc ca vazui ce scrie aici despre nordul Parisului, cu vreo 2 ore inainte de plecare. Dar asta e ... data viitoare o sa stiu.


Sibylle saptamâna 27
Pozele mele Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sybille imi pare rau.
Eu sunt nevoita sa merg destul de des in N Parisului, pe linia metroului 13, la Brochant, in interes de serviciu.
Sincer - nu stiu cum sa-mi pazesc geanta, ma imbrac intotdeauna cu fuste pana in pamant si bluze inchise pana sus - ca sa nu atrag privirile. Am impresia ca sunt intr-un bazar din Turcia si nicidecum la Paris. Peste tot numai "bombe" cu nume arabesti.
Am vazut acolo prostituate pe strada, ziua in amiaza mare! Cred ca m-as imbolnavi de inima sa circul noaptea pe acolo..

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Ei, uite asa m-am imbolnavit eu. Si in plus, am dus-o si pe Carmen ( mami 2 a mea) acolo. Dimineata mi-am cerut iertare pt gafa facuta. As fi putut sa fac o alegere mai buna, dar voi sti pt data viitoare. Acum 3 ani am stat in alt Formule 1, undeva mai in sud ( edit : cred ca era cel de langa Porte de Bagnolet, dar era ok de ajuns acolo cu metroul). Eram 6 persoane, dar zona era f ok. Nu am avut nici o problema, nici noaptea la intoarcere. Si metroul era cam la 10 minute de hotel, dar era cu totul alta atmosfera. Cred ca tine intr-adevar de zona in care e hotelul, asa ca sic si eu : evitati Nordul Parisului !!!


Sibylle saptamâna 27
Pozele mele Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sybille - poti incerca si la Clorofila. Sotul meu a stat acolo, prietenii mei au stat acolo... E "incercat", ca sa ma zic asa..
Plus ca mie imi aminteste de Hanul lui Manuc.

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Am notat. Dar deocamdata nu cred ca mai ajung la Paris prea curand, tocmai am aflat ca este un magazin Haag& Daas la Rennes , iar musafiri de departe nu mai prea primesc.


Sibylle saptamâna 27
Pozele mele Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sybille - am vazut inghetata respectiva la CORA! Nu stiu in Nantes daca exista Cora, dar sigur am vazut un mare Carrefour. Poti incerca acolo daca nu te-ai uitat deja. (am niste prieteni care stau in "buricul" Nantes-ului, d-asta stiu de Carrefour)

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput