cum pun poze pe forum

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by Crinutz

Din pacate nu merge nici asa. Am intrebat si pecolegi si nici ei nu stiu de ce nu se selecteaza. Mai incerc.
merci!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"



ai instalat programul de la webshots care este pt a incarca poze rapide, sau ai versiunea aceea care arata 10 lini una sub alta?

Sanatate si numai bine

Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Nu am instalat programul ala rapid pt ca nu prea am voie sa fac asta la munca. Am luat a doua varianta si imi arata vreo 3 linii pt pus poze. Deci asta sa fie? Cand ajung acasa o sa instalez prima varianta ca aici mi-e sa nu se intample ceva.

Merci frumos si scuze ca te bat la cap!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nici o problema...
dar sa sti ca numai cu instalarea programului acela ai obtiunea sa pui mai multe poze o data.


quote:
Originally posted by Crinutz

Nu am instalat programul ala rapid pt ca nu prea am voie sa fac asta la munca. Am luat a doua varianta si imi arata vreo 3 linii pt pus poze. Deci asta sa fie? Cand ajung acasa o sa instalez prima varianta ca aici mi-e sa nu se intample ceva.

Merci frumos si scuze ca te bat la cap!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"



Sanatate si numai bine

Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Crinutz, ai reusit?

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Pentru Barbye - una dintre noi...ajuta si tu!
Tine aripioara asta, voinice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

fac si eu o incercare...

Claudia
[url=http://community.webshots.com/user/hcclara]POZE[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

of, fetelor, ajutati-ma va rog si pe mine!!!
nu asa vreau...vreau sub numele meu sa apara numai Poze scris, si cand dau click pe Poze sa ma duca la album...
ma ajutati?
mersi

Claudia
[url=http://community.webshots.com/user/hcclara]POZE[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

ai papat niste ghilimele ", pe care trebuie sa le pui dupa semnul egal = si inca unele pe care trebuie sa le pui la sfarsitul link-ului dupa numele tau hcclara:) In rest e bine, sa nu schimbi nimic.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

multumesc oana...esti o dulce...

Claudia
POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Va rog ajutati-ma si pe mine .
Am pus poze pe webshots, am facut album, a fost ok. Problema e ca nu stiu ce sa fac mai departe.Cum sa aduc pozele de acolo aici? Cum sa dau numele acela http:/ community etc?
Multumesc anticipat pentru raspuns

Carmen mami de Mihai+ 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Link-ul ar trebui sa fie:
http://community.webshots.com/user/numeletau

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput