problema la intrarea pe forum

problema la intrarea pe forum | Autor: mammy2706

Link direct la acest mesaj

O prietena, cius 22, are probleme la intrarea pe forum. Poate intra pe desprecopii.com dar nu si pe forum.
Ca sa o citez:"de ieri dimineata,cand vreau sa intru pe forum,imi apare o fereastra,care imi cere "sa activez un ActiveX control"...indiferent ce fac(dau click pe ok,sau inchid fereastra,)mi se inchide fereastra de internet...deci nu mai pot intra pe forum...este interesant ca pe site-ul DC pot intra..doar forumul imi este interzis"
"mesajul suna exact asa: " Click to run an ActiveX Control on this page"....si un buton de "OK"-atat(nu are "cancel")"
"desi mi se face "manutza" pe link-ul dat de tine,ptr.forum nu mi se deschide nimic,dar imi apare din nou mesajul,direct pe desktop"

O puteti ajuta?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

sa stearga cookiesurile din computer si sa intre pe dc accesand linkul:
http://www.desprecopii.com/default.asp
succes!





Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" target="_blank">Sa-si instaleze media flash player

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

Papadie si Marius,vreau sa va multumesc mult pentru ajutorul dat...Am reusit sa depasesc problema,am instalat Media flash player...sunt insa tare nedumerita,cum a putut sa apara aceasta problema peste noapte? (din cate imi amintesc eu aveam instalat MFP)

Ii multumesc inca odata si 'colegei" Mammy,care m-a ajutat sa "ajung" la voi.

Va doresc mult succes in continuare!

Nu fac nimic,da'mi ia toata ziua!

pozesi www.dropshots.com/cius22" target="_blank">filmulete
Simona,mami de Victor scump si printesa Roxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Motivele pot fi diverse. Oricum navigare placuta pe www.desprecopii.com !


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput