Mamici casnice (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


miha mortal


ce mai stiti de bianca si osna



Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor !
Am ajuns cu bine acasuca.
A fost de vis.
Drumul lung si obositor, la dus 14 ore si la intors 12 ore, dar in rest totul vis.
Revin...sper...maine cu amanunte si cu poze, ca trebuie sa plecam in provincie la o nunta si nu stiu exact cand plecam...daca mai am timp...Pupilici.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si... desteptareaaaaa...
O cafea...
un suc...
Cuscra bun bancul, deci sa traiasca...
Anculina bine-ai revenit, asteptam pozulici si sa povestesti mai multe.
Dana ch de Bianca, Lucia s.a. nu stiu nimic, de Svetlana stiu ca e in Romania pina pe 1 iulie.
Corina ce mai fac fetitzele, mai povesteste-te aici la mamicutze, ca acushica nu mai scrii

Mai fetelor, in alta ordine de idei, la mine a plouat asta noapte cu gheatza,grindina cum mama ei se cheama, ajugea gheatza in jaluzele de credeam ca arunca vreo unul cu pietre in geamuri. Isabella s-a speriat, s-a trezit urlind pe la ora 2, am inchis fereastra, am culcat-o iar la ora 3 a inceput din nou sa... . Acum vad ca doarme. Afara ploua iar, dar e friggggg
Va doresc o zi buna la toate

P.S.
Lunna, Ioana
La multi ani ! pentru feciorashii Paul
La multi ani ! pentru totzi Petru si Pavel,Paul din familiile voastre


Daniela si capsunica lu'mami
Ingerasul nostru, de la 6 la 10 luni, Isabella la un anishor
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea micutzei printese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari fetele.
Am lipsit din front ca am fost pe la tara ieri.Caldura asta ma omoara si de-asta am fugit la tara.

LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi.

Va si revin mai tarziu pentru ca ma doare capul ingrozitoooor

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna dimineata!

Multumesc cuscra de cafea! Mey,acu te plangi de frig?Ntz,ntz...

LA MULTI ANI pentru Paulica de Lunna si Paulica de Ioana Sa cresteti mari,frumosi si sanatosi.

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

sarbatoritilor de azi (o punem si pe Paula la socoteala:)

Dana va tin pumnii sa fie super ca atunci sigur va fi si o "data viitoare" cand SPER sa fim mai multe.
O sa fiu tot cu gandul la voi.

Intru scurt sa va readuc de pe pagina 3:)
Nu prea am vreme de stat, de altfel vaz ca toate ati intrat in vacanta:)
Ma pregatesc sa merg la un "baby shower" si sper sa mai am ce citi pana ma intorc.

la toate.

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Uite Fla, ma citesti pe mine....Dar nu am nik interesant de spus.
Decat ca e fffff cald.Dar asta cred ca stii deja.
Stef se chinuie sa adoarma.E un pic mai racoare la ea in camera, dar tot zapuseala...



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mey, eu bag seama ca de cind se reface si desface forumul, lumea scrie foooaaaarte putzin, inclusiv eu ca n-am cui sa raspund
M-am inscris si eu la ajutat pe subiectul care era deschis la discutii generale, dar nu m-a bagat nimeni in seama, asha ca... shomez , iar dupa amiaza am sa-mi port soatza prin magazine ca sa fac ceva util, adica sa ma innoiesc
Cuscra era bine ca era racoare, iar nu-s multzumita, acum e cald si soare.
Flavia dupa ce o sarbatorim pe Anculina, da-i un ... cum se spune... ... si trece sarbatoritzii de luna viitoare, ca-n ritmul in care scrim, tot cu acest capitol vom fi si in august

Daniela si capsunica lu'mami
Ingerasul nostru, de la 6 la 10 luni, Isabella la un anishor
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea micutzei printese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Heloooooooo, revin cu noutati

Sunt la serv


Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Oki...am revenit....am vb cu D Bangala, am vb cu Dana, am vb cu Cami....maine plecam la munteeeeeeeeeeeeeee.

La multi ani tuturor celor sarbatoriti azi aaa, si la multi ani pt colegu' lu' Cami

Just..... Maria

Mergi la inceput