Asa a desenat Dumnezeu iubirea noastra

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Minunat, sa fiti fericiti!



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

am citit povestea frumoasa. aveti o splendoare de fata, cu nume de vedeta! da' are cu cine semana, ca toti sinteti niste frumosi. sa v-ajute Dumnezeu.

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)


POZE MEXICO 2006
MAYA DE IULIE 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Diana, dupa atatea griji si spaime prin cate ai trecut, ti-a dat Dumnezeu un copil superb. Sunteti tare frumosi toti trei, sa fiti fericiti si, cadn o fi, sa ii aduci si o surioara sau un fratior minunii tale cu ochi negri

Laura de Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari - povestea nasterii a ajuns pe prima pagina la www.desprecopii.com





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:

Foarte emotionanta poveste,ma regasesc si eu in multe din trairile tale,sunteti o familie minunata,sa va traiasca fetita si sa va bucurati de ea.Multa sanatate!
Marilena si Robert(2 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chgeni spune:

Felicitari DIANA,
atat pentru minunea de fetita.... cat si pentru povestioara ta... ai un talent in a scrie, ai transmis ata de frumos emotiile pe care le-ai trait... mi-au dat lacrimile. Sa fiti fericiti!
Eugenia (mamica lui Alinuta - 2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicafericita spune:

Povestea ta e super, felul cum il vezi pe Dumnezeu in minunea asta.Eu am o fetita de 2 luni,iti dai seama cat e de mica si totusi e mare acum!!!!Suntem topiti dupa ea, ne innebuneste, o iubim cum n-am fi crezut niciodata. Si mai zic unii ca nu exista Dumnezeu!!!Vreau sa-ti spun ca ai talent la scris, la felul cum povestesti. Parca am fost de fata si am vazut trairile si din exterior si din interior. Ai prins foarte bine momentele sa le zicem hazlii, comice in momentele triste, grele si invers. Nu oricine reuseste sa faca asta in scris. Te incurajez deci sa nu te opresti aici(mai stii ce talente ascunse ai!!!)Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti trei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Ce sa zic...am ramas cu un zambet tamp pe fata de cateva minute, nu ma asteptam la asta! Dupa o luna fara DC, intru azi si ce vad!? Povestea noastra pe prima pagina! Multumesc din suflet pentru laude, mi-a crescut inima de bucurie, cred ca piticul va fi mandru peste ani cand va citi aici! Pupici strumfilici pentru toti!


Ianca Printesica si Super Mamica

Poze strumfesti
Poze mai vechi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:


Ianca este o printesa superba!
Si i-ai ales un nume exceptional



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

Frumos... mi-au dat lacrimile...
Sa va traiasca printesa si voi sa fiti sanatosi s-o cresteti.

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput