Despre chat

Despre chat | Autor: Melody

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,

As vrea sa stiu si eu cum poti stii dinainte unde este cineva pe chat, fara sa mai trebuiasca sa incerci toate temele???

Ani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Nu ai cum sa vezi asa ceva pt ca Admin nu a setat asemenea functie.. si noi restul speram ca o va seta candva sa arate cati membri sunt in fiecare camera de chat, fara sa fim nevoiti sa intram in acea camera.
o zi buna



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melody spune:

Mersi Gabriella.
O zi buna si tie.


Ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Am si eu o problema cu intrarea pe chat. Daca incerc sa intru din meniul din stanga al forumului, imi da mesaj de eroare si nu reusesc.
Mentionez ca am setat browserul sa accepte cookies, sunt logata, dezactivez antivirusul si tot ce mai misca, dar degeaba.

Ce mi se pare ciudat e ca daca incerc sa intru de pe prima pagina (Toate fomurile) de la chat-urile pe subiecte, de la unele subiecte reusesc, dar imi cere sa introduc un nume nou, iar de la alte subiecte, de ex. Discutii generale, nu mai merge si imi da eroare, citez, "Utilizatorii anonimi nu au acces la aceasta aplicatie. Trebuie sa te loghezi mai intai pe forum si sa folosesti cookies in browser."

Alta ciudatenie: cand ati anuntat prima oara ca se poate intra numai de pe pagina "http://forum..." am incercat si a mers, cred ca a fost norocul incepatorului...

Ma poate lamuri si pe mine cineva?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Nu merge dom'ne, nu merge.Eu ce fac?....sunt ostracizata?Vreau sa vorbesc si eu cu fetele de la adolescenti si nu merge chatul.Mai mult,daca indraznesc sa-l deschid imi blocheaza computadorul si nu mai misca nimic pentru cel putin juma' de ora,pe ceas.

In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

eu indiferent pe ce chat intru nu apare nici un utilizator in afara de mine.ce se intampla?

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

si mie mi se intimpla la fel: tot timpul sunt singura intrata pe chat, indiferent de ora sau camera accesata ...


Mamicile tin copii in brate o vreme, dar ii tin in inima pentru totdeauna.

Mergi la inceput