Summer job pentru adolescenti !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michaelle spune:

Natalis succes in noul job! Multumesc pentru pont am sa-i arat si fiicei mele mesajul tau poate va fi un exemplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:

www.evz.ro/article.php?artid=265526" target="_blank">Articol despre joburi part-time si nu numai pentru tineri. Nu stiu daca e vorba si despre minori (liceeni), dar poate da o idee.

Bafta !

************
Pisica, zambind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomadma spune:

Hello,

si pe mine m-ar interesa un job,de preferat numai pentru week-end,insa m-ar interesa un job gen:baby sitter,pet sitter (job-uri ocazionale) sau meditator engleza pentru clasele 1-5,meditator innot(pentru copii 4-9 ani ce iubesc apa),meditator chitara (numai nivel incepator,mod de invatare tabulatura).

Tinand cont ca am 14 ani,oamenii nu prea au incredere in mine,insa sunt o persoana foarte capabila si responsabila.

Daca cumva ma puteti ajuta cu vreo informatie despre vreun job (din Bucuresti) va rog sa ma anuntati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andalus spune:

Buna ziua...am 15 ani si sunt din bucuresti..fac 16 ani pe 14 iulie..programul meu este destul de plin in timpul scolii , dar totusi mi-ar placea foarte mult sa imi gasesc ceva de facut , orice.. cunosc bine limba exempla , ma inteleg foarte bine cu copiii , psihologia e pasiunea mea , sunt rabdatoare...etc etc...are cineva vreo idee? vreo propunere sau vreun sfat?

Multumesc apreciez :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

babysitter sau pt scolari care sunt in vacanta si parintii muncesc.

vanzatoare, chelnarita,vanzatoare bilete sau supravheghetor la cinema,supraveghetoare la piscina(daca stii sa inoti si probabil treb sa treci niste teste preliminare), menajera in case sau hotel, supraveghetor in tabara de scolari.

dar poti sa te duci si doar voluntara ca sa citigi experienta intr-o ramura care iti place si o consideri de viitor pt tine.

mult noroc si din partea mea pt intentie.

editez: mai adaug un posibil job acela de a plimba /avea grija de caiini celor plecati la servici sau concediu.

michelle

Mergi la inceput